_______________________________________________________________________________

10 kousavých informací o Twilight:)

27. června 2009 v 22:37 | Basee |  Twilight
vím, že je to už starý, ale mě se to líbí:D

1* Robert musel kvůli natáčení nosit barevné kontaktní čočky a stěžoval si,že ho z nich bolí oči. ,,Až budu točit další díl,musíme vymyslet něco jiného, čočky už si nejspíš nikdy nevezmu!" říká Rob.


2* Podle toho,jak se zrovna stravuje,mění se barva očí upíra. Čím lépe jsou vegetariánští upíři nasyceny, tím světlejší a zlatavější jsou jejich oči. Pokud se upíři živí hlavně krví lidskou, barví se jejich oči krvavě rudě. Čím žíznivější upír je,tím tmavší jsou jeho oči -a hladový Edward má u toho ještě navíc náladu pod psa!

3*
Edwardův adoptivní táta Carlisle (Peter Facinelli) vytvořil ve ,,Stmívání" kult upírů-vegetariánů. Jako člověk byl asi před 450lety synem pastora,který pořádal hony na upíry. Při jednom takovém boji Crlislea jeden upír kousl a on se proměnil. Protože je ale hluboce věřící,nepřicházelo pro něj v úvahu zabíjet lidi. Vždycky se živil krví zvířat a během stovky let se stal proti pachu lidské krve imunním. Aby dal smysl svému věčnému životu,stal se lékařem.

4* Nehody na place:
Při natáčení romantického polibku,spadl Robert z postele, a když musel nést Kristen lesem,poškodil si ploténku v páteři.

5*
Robert si musel kvůli filmu nechat o pár odstínů zevětlit zuby a musel nosit rovnátka,aby získal dokonalý upírský chrup! Navíc na sobě tři měsíce před natáčením každý den makal ve fitku,aby nabral svaly a shodil při tom 10kilo!6* Všichni představitelé upírů měli tři měsíce před zahájením natáčení zákaz vycházet na sluníčko, aby měli co nejsvětlejší pleť.

7* Druhý díl ,,Nový Měsíc" se má točit v Itálii.

8* Výstavní vila Cullenových stojí ve skutečnosti v Portlandu v americkém státě Oregon a patří manažerovi značky Nike ! Filmový štáb jí dal proto přezdívku ,,Nike-Hous".

9* Cullenovi nejsou pokrevní příbuzní, pokládají se ale za jednu rodinu, protože se všichni živí výhradně zvířecí krví. Edwarda,Esme,Rosalii a Emmetta proměnil Carlisle,když umírali. Alice a Jasper se přidali ke Carlisleovi už jako upíři a přijali také jeho víru. Perlička: Rosalii proměnil Carlisle s úmyslem,aby se stala Edwardovou družkou. Jenomže ti dva se do sebe nikdy nezamilovali. Přesto si Rosalie jistým způsobem dělá na Edwarda ,,nárok" a žárlí proto na Bellu!

10* Cullenovi jsou jedinnými upíry, kteří mají tak blízký kontak s lidmy. Chtějí tak dát svému životu smysl, a aby nebyli nápadní,snaží se chovat jako smrtelníci. Proto také chodí Edward a jeho sourozenci do školy. Ale protože nestárnou, mohou na jednom místě zůstat jen několik let,aby neupadli v podezření. V městečku Forks žili už ve 30. letech. Znovu se tam nastěhovali v roce 2003.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama