_______________________________________________________________________________

Únor 2010

Kristen's love or Life Story? - část 9.

19. února 2010 v 18:28 | Basee‼Kris & Nikčus |  Kristen's love or Life Story?
Basee: tahle část je zase hlavně o Kristen, jako o jejím životě, Rob se tam objeví, ale lepší pak povídka z jeho pohledu;)...je to hlavně zase o pocitech:)

Nikčus: Čauky takže tohle napsala sweetie, takže já nemusím psát žádné warning, jako u mých pohledů :D Mě se to jako vždy moc líbí. Budem rádi za komenty ;)
------------------------------------------------------------------------------------------------

9. část - Kristen's love or Life Story?
Fanfiction

Osm hodin ráno, nejvyšší čas na vstávání a vzhůru na první natáčecí den. Jako každé ráno jsem šla bezmyšlenkovitě do kuchyně pro misku müsli a horké kafe ke snídani. Sedla jsem si ke stolu k oknu a četla si titulní stránku ranních novin: Hlavní postavy nového upírského trháku Twilight jsou obsazeny , to byl velký nadpis s fotkou, ze které se na mě díval důvěrně známý obličej. A náhle ležely noviny titulní stranou otočenou k podlaze. Za okny už bylo světlo a tak jsem nemohla přehlédnout to auto… Seděl v něm.

•paranoid...jinak nevím, co napsat...

18. února 2010 v 12:45 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Přejít ze sna do skutečnosti není tak těžké, je to jedna dvě a člověk se okamžitě přizpůsobí. Těžké je rozhodnout se opustit sen a vstoupit do skutečnosti. Vyžaduje to úžasnou sílu vůle a je to tím těžší, čím víc narostl sen.
Jean Dutourd

Kristen's love or Life Story? - část 2. - Z Robova pohledu

12. února 2010 v 16:19 | Basee‼Kris & Nikčus |  Kristen's love or Life Story?
Nikčus: Čauky! Přinášíme vám další kapitolu :) Tentokrát je to zase Robův pohled, tedy moje dílo ;D Myslím, že co se týče psaní, je to líp napsané, než ten první Rovůb pohled.. No jsme zvědavá, co řeknete. Napadlo mě jedno oživení, aby celá kapitola nebyla jenom o jeho myšlekách co dělal potom, co se to dozvěděl.. Moc díky za všechny komenty, vaše Nikčus :)

Basee: Tak a je tu další:). Přesně, jak píše sweetie, je na co se těšit, protože to její oživení se mi moc líbí a pak, že nemá fantazii, co? prostě těšte se, mě se moc líbí:) Jinak jsem založila anketu, tak v prosím hlasujte;)
------------------------------------------------------------------------------------------------
Čtěte prosím perex, děkuju :) N.
2. část - Kristen's love or Life Story? - Z Robova pohledu
Fanfiction

Šel jsem tak rychle, že mi připadalo, jako kdybych běžel. Chtěl jsem pryč, ale když myslím pryč, myslel jsem jenom z tohohle místa, ze Summitu.. Kdybych řekl, že chci pryč od Kristen, jen bych si to namlouval. Ano, já chtěl být sám, teď v tuhle chvilku, ale být od Kristen se mi i přesto nechtělo. Bylo to neuvěřitelné, jak mě to k ní přitahovalo! I kdyby mi řekla, že mě nenávidí, stejně by mě to k ní pořád tak táhnulo. Bylo to přesně jako v knížce, stejně jako Bellu přitahoval Edward, stejně mě přitahovala Kristen. Jenže u nich to bylo vzájemné, nemohli bez sebe být. To, jak se zdá, nebude náš případ.. Zatřepal jsem hlavou, abych odehnal tu sebelítost. 'Co jsi si sakra myslel? Jednou tě políbí a je z toho láska na celý život? Vždyť se ani pořádně neznáte, ani jednou jste spolu nemluvili delší chvíli!' křičel jsem na sebe v duchu. Ale nemělo to cenu, takže jsem vytáhl první CD, co jsem v autě našel a pustil si ho co nejhlasitěji. Snažil jsem se na nic nemyslet a soustředit se na hlasitou hudbu a na řízení.

•zatracená viróza...

12. února 2010 v 16:00 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Jednoduchost je obtížnější než se obvykle zdá.

•Deja vu...v mém snu...a nový dess

9. února 2010 v 17:41 | Basee!!Kris |  My World/Another Girl
K novému dessu:) Mám new dess a to od svého talentovaného Affs Gaudi.
Opravdu dělá moc krásné free laye, tak se k ní běžte rychle podívat:) Její bylog je krásný a má tam zajímavé články:)

Hudba je nejdokonalejší typ umění: neprozradí nikdy svoje tajemství.

♥Lily Allen - Not Fair

7. února 2010 v 18:49 | Basee‼Kris |  Music
Ani nevím, co k této písničce nepsat:)
Na táboře jsme ji stále s kámoškama poslouchaly až jsme z toho blbly:D
Super vzpomínky:)


•starý začátek nového konce...

6. února 2010 v 23:00 | Basee‼Kris(Sussanah) de Simon |  My World/Another Girl
Kamkoli se vydáte, jděte s celým srdcem.

Konec Třídění affs

6. února 2010 v 13:46 | Basee‼Kris(Sussanah) de Simon
bylo tady poslední třídění affs...takže teď platí to, co jsem psala v tomto třídění...
budu to i nadále sledovat, kdo sem chodí alespoň trochu a kdo vůbec...myslím, že i nadále budu dělat takové "čistky" mezi affs, ale podle sebe...

tak kdo se chce podívat, jak to dopadlo, tak ať klikne na Cč...
zůstalo kolem 27 fungujících affs a to je stále docela dost, ale všichni sem zatím chodí, což mě moc těší:)...

vaše B.♥

Kristen's love or Life Story? - část 8.

5. února 2010 v 19:10 | Basee‼Kris & Nikčus |  Kristen's love or Life Story?
Basee: tak tohle je moje verze pokračování...musím vás ale předem varovat, mě se to nezdá moc povedený, ale Nikčus se to líbilo...Tak nevím, jak na tom budete;)

Nikčus: Takže, až si tohle přečtete uznáte, že tohle je mnohem lepší, než to minulé tzn. moje. Podle mě sweetie Basee píše mnohem lépe, než já. Posuďte sami:
------------------------------------------------------------------------------------------------

7. část - Kristen's love or Life Story?
Fanfiction

Tohle nikam nepovede. Nasedla jsem do auta a jela za ním domů. Co víc se mohlo ještě stát?
"Co tady děláš?" díval se na mě udiveně, jako bych ho při něčem rušila.
Měl na sobě puntíkatý kalhoty, jako od pyžama. Ale co jsem nečekala, byla jeho reakce. Vtáhl mě do domu a přinutil si sednout na pohovku.

•nový začátek....

5. února 2010 v 17:22 | Basee‼Kris(Sussanah) de Simon |  My World/Another Girl
a je tady konečně zase konec týdne a dva dny volna...
můžu vám říct, že jsem se už nemohla dočkat...tenhla týden mi dal docela zabrat...
tenhle článek jsem měla v plánu zveřejnit už ve středu, ale času bylo moc málo...i včera...

a něco z mojich žblebtů:)

mám new dess, možná jste si už stihli všimnout...ten obrázek mám od Zuzky, měla ho na blogu k citátu tohoto týdne a já se do něj zamilovala:)...měla jsem ho dokonce i několk dní jako wall na mobilu:)...


ve středu jsem viděla úžasnej film, Cestující, kde si hlavní roli zahrála Anne Hathaway a Patrick Wilson...viděla jsem ho asi od půlky a jště k tomu přerušovaně, protože jsem se musela učit na následující den do školy na testy...Moc mě nadchl a měla jsem z něco takové smíšené pocity...dost zvláštní na tom ale je, že jsem ho vůbec nepochopila...jsou všichni po smrti? nebo o čem ten film vlastně byl?...tyhle otázky mě napadali, když film skončil...byla jsem z něj vážně úlpně mimo(tohle slovo používám dost často:)) a nevěděla jsem, co si myslet...měl by to být romantický film, ale mě se tak ani nezdál...asi je to tím, že jsem ho neviděla celý...snažila jsem se dneska tady na netu o něm něco zjistit, ale všude jen píší kriitiku a o obsahu jsou jen krátké odstavce nebo věty, takže se asi nedozvím o čam, byl, dokud ho zase neuvidím v Tv na HBO:)...mimochodem je to super program s flmy, kde jsou nejnovější filmy, ale i staré a nebo i ty, které nejsou na DVD, což je pro mě moc dobré, protože filmy miluji:)...když jsem se na ten film dodívala, tak jsem se ho mamce snažila převyprávět, ale skoro na nic jsem se nezmohla, protože mě pak moje mysl doběhla...začala jsem nad ním přemýšlet a vše mi hned jasné...moje nálada se změnila byla jsem smutná, protože to vlastně byl smutný film...
celý týden jsem sama sebe udivovala, co se to se mnou děje...chodila jsem, teda na mě, docela brzo spát...tzn. kolen jedenáctý, klidně i dřív:)...a do školy jsem ráno vstávala kolem čtvrt na sedm, což je dost brzy a ve škole jsem byla kolem 7:45 a to je vážně co říct...když se před tím do školy, né v klidu, dostáváte těsně před osmou hodinou...moc mě to potěšilo a ani dneska jsem se neopzdila a dokonce jsem na nic nezapomněla:)...
jinak jsem byla dneska v knihovně vrátit knížky a nechala jsem si prodloužit Deník lhářky, což je docela zajímavá knížka a ani nemá hodně stránek, ale nějak se mi špatně čte...ale já to nevzdám:)..přečtu ji, protože se mi líbí...a pak jsem si k nídneska půjčila W. Shakespeara - Komedie a Macbeth a jště, né od W.S., Gossip Girl:)...je to jen taká oddechovka:)...

jinak jsem už uzavřela třídění affs, takže se tady co nejdříve objeví článek s tím, jak to dopadlo:)

a ještě něco k povídce: měla jsem ji zveřejnit už v úterý, ale nebyl vůbec čas, jak jsem psala, takže ji s Nikčus zveřejníme dneska:)

tenhle obrázek jsem našla dneska ráno a ten text se mi strašně líbil a od teď ho mám na mobilu jako wall:)

to je vše
papa vaše B.♥