_______________________________________________________________________________

Květen 2010

Avatars - Sad Girl

30. května 2010 v 17:59 | Basee‼Kris |  avatary
Basee.blog.cz
Už včera jsem k článku na téma týdne dala jeden z těchto avatarů, tak jsem rozhodla udělat takou menší sadu tří avatarů:). Jsou všechny jen z jedné fotky. Mě osobně se nejvíce líbí ten poslední. A kdo že to na té fotce je? Můžete hádat. Nevěděla jsem, jak je lpe pojmenovat, tak kdyby jste měli nějaké lepší návrhy, tak sem s nima:);)


•Is That Drug?

29. května 2010 v 22:49 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Clint Mansell - Requiem For Dream

Basee.blog.cz
Seděla na posteli ve svém pokoji a před ní ležel malý fialový kamínek. Byl to její oblíbený ametyst. Krásně se leskl a třpytil ve slunečním světle. Měl krásné a ostré hrany. Byl její nejoblíbenější, byl její drogou. Kdo by to jen řekl, pouhý lesklý kamínek. Někdo by si ani nepomyslel, že by na něm mohla být závislá.

Seděla a dívala se před sebe do prázdnoty své duše. Z očí se jí dal vyčíst strach a bezmocnost. Po obličeji jí jemně stékaly černé slzy, které po sobě zanechávaly tmavé stopy na důkaz, že existovaly. Popadla onen kamínek do ruky. Pomůžeš mi zase, že ano… V duchu k němu promluvila. Jednou z ostrých hran si jím začala rýt na ruku hvězdu. Ze začátku byla bolet jen nepatrnou součástí tohoto rituálu. Zatím jí nepomáhala. Ale když se hvězda po obvodu začala zbarvovat do červena, v očích jí začalo jiskřit a vracel se do nich život. Na tváři se jí usadil vítězný úsměv. Vyhrála nad těmi strašnými pocity a vnitřní bolestí, která jí celý den žírala. Vystřídala jí chuť do života alespoň pro zbytek dnešního dne.

Osušila si kapesníčkem ruku a natáhla na ni tmavofialový návlek. Otřela si tmavé skvrny na tváři a mohla se znovu vydat ven, do světa, za přáteli...

Jen doufám, že brzy nepřijde i na lepší a ostřejší způsob…


Tak tohle jsem napsala dnes v půl druhé ráno a to díky článku Hell. Není to vůbec tak dobré, jako její článek, na ten to opravdu nemá... Nevím, jestli se to zrovna hodí na téma týdne, ale něco jsem zkusila napsat. Jinak avatar je jedinečný nebo ne jedinčný, ale moje vlastní výroba a myslím, že takový nidke nenajdete. Takže kdyby někdo chtěl náhodou kopírovat, tak s mým zdrojem.
A ještě k té písničce, je z filmu Requiem za sen. Film jsem sice neviděla celý, ale je krásný a smutný o drogách, feťácích a jejich lásce... Ta písnička je nádherná...:)

B.♥

5. And so it was…

28. května 2010 v 22:59 | Basee‼Kris |  Eleanor
Basee.blog.cz
Nevím, co se stalo, nevím, jak se to stalo, ale...Třikrát hurá pro Basee:D, ona se donutila přepsat další kapitolu a dokonce i něco dopsala a moc jí to bavilo, i když u toho zase usínal, ale ci už:D. Je tady a to je hlavní. Tak doufám, že se bude líbit alespoň trochu. A pro ty, jako třeba Hell;), krásný Drake se objeví v příští kapitole, kterou už mám rozepsanou;)
Tak si tuhle užijte, sice se tam nic moc neděje, ale tak co...:)

Eleanor

♥Switchfoot - This Is Home

28. května 2010 v 19:39 | Basee‼Kris |  Music
Basee.blog.cz
Co je zajímavé. Právě jsem teď přemýšlela jakou další písničku bych sem mohla dát. Mám jich sice pár napsaných, ale nějak se mi nezdály. Byl to zvláštní pocit. No a když jsem tak přemýšlela, tak mi v hlavě zněla tahle písnička. Znám ji jen díky filmu Narnia Princ Kaspian. Tenhle film jem viděla několikrát a líbil se mi, ale nejvíc soundtrack - jsem na ně ujetá, u každého filmu si pak stahuju soundtracky nebo alespoň hledám písničky, které se mi líbily=) - jsou tamněkteré krásné písničky a tato je jedna z nich.
Jinak zase po několika vyčerpávajících dnech jsem se dostala na net na delší dobu, abych mohla něco napsat, i když už tady u toho usínám - divíte se, vždyť je jen čtvrt na osm, no jo - ale když každý den chodíte spát dlouho kvůli tomu, že se učíte až večer okolo desáté a více, tak se není čemu divit...ale já se asi nikdy nezměním:). Dneska, už podruhé za tento týden a vlastně to byly dva dny po sobě jdoucí, jsem chtěla na někoho vytáhnout basetbalovou pálku - snad se to takhle píše:D. Ne, že bych byla nějaká moc agresivní, ale dneska mě naštavala učitelka. Řekna nám, že pokud se chceme nechat vyzkoušet na opravu z fyziky, tak jen do konce tohoto měsíce, a dneska, když se konečně odvážím zvednout ruku a se mnou ještě další tři spolužáci, tak nám řekne, že nás vyzkouší až příští týden, ale že je dobře, že jsme se přihlásili. No je tohle normální? U ní jo, ale tak co nadělám, budu se učit na příští týden - super!. A provní moje akce byla včera, to jsem myslela, že to chvilkama nepřežiju. trdy pokud jsem to dobře pochopila, tak ta jedna holka, už jsem tady o ní psala, tak při obědě, když jsem si  k ní sedla, protože jsem nevěděla kam jinam, tak hned začala básnit o Něm a že se jí o něm i zdálo nebo tak něco, já už jsem to pak začala vypouštět z hlavy, hned po tom, co řekla, jestli by se ho někdo nemohl nenápadně zeptat, jestli by s ní nešel na jeden koncert, tak to už jsem pak vážně něměla sílu to dál poslouchat, takže jsem se zvedla a šla pryč. A najednou se u mě projevila tahle agrese nebo jak to nazvat, chtělo se mi křičet a do něčeho - nebo někoho - fláknout, bouchnout, jen kdyby přede mnou nebyly ještě dvě hodiny. Ach bože. tohle se mi už dlouho nestalo. No jo. Jak tak přemýšlím, tak asi nikdy nestalo. No však všechno je jednou poprvé;). Takže končím s mým životem:).
Basee.blog.cz

Písnička je od Switchfoot This Is Home. Dnes vám sem dám jen anglický text;). Ale i tak si ji užijte;)

PS: Dnes budu přepisovat další kapitolu Eleanor;)


♥Adam Lambert - Whataya want from me

25. května 2010 v 13:59 | Basee‼Kris |  Music
Basee.blog.cz
Kolkrát už jsem tuhle písničku dneska slyšela:). Poprvé to bylo zase na MTV. Vždycky tam narazím na skvělé písničky. Ale neupoutal mě jen tenhle song, ale hlavně zpěvák, který ho zpívá. Jeho jméno je Adam Lambert, zaujal mě svojema krásnýma černýma vlasama, ano vím, jsem na černé vlasy úchylná, ale co s tím mám dělt?:D. No jinak, když se zaposloucháte do této písničky zjistíte, že text není nic moc extra, hodně se opakuje, ale za to melodie mě uchvátila a ten jeho hlas:). Jak vysoké tóny dokáže vyzpívat, to jen tak někdo nezvládne.
Že stále nevíte o kom že to Basee mluví? Adam Lambert,, byl v Ameriské soutěži American Idol a skončil na druhém místě. Ale i přes to vydal v roce 2009 svoje první album, ze kterého pochází tento song:).
Tak dost už o všem, teď k písničce:).
Enjoy it!;)

Ps: V celém článku je anglický text a můjčeský překlad!!..No sice není nic moc, ale když budete chtít kopírovat, jen se zdrojem!;)


4. Where are you?

22. května 2010 v 23:09 | Basee‼Kris |  Eleanor
Basee.blog.cz
Tak a je to tady. Už pěkně dlouho jsem slibovala další kapitolu Eleanor, ale nějak jsem se neměla k tomu ji přepsat do počítače, ale dneska jsem se přece jen překonala:). Celý týden jsem se tady neozvala, za což se moc omlouvám, ale nějak nebyl čas a abych pravdu řekla tak ani chuť napsat nějaký článek, protože ten by byl o mém nudném životě a o mojí neskutečně vážné nemoci, ze které mě teď hodně dlouho nic nevyléčí. Není to nic závažného, jako pro ostatní, ale pro mě jo...No nic. Dneska jsem byla zase celý den v Plzni a zase jsem fotila, protože kupodivu bylo krásné počasí, ale moc těch fotek není;).
teď zpět k povídece. Takže, když jsem dneska tu kapitolu přepisovala, tak jsem zjistila, že je o ničem, ale absolutně o ničem. Bože, měla bych to nejak zlepšit, tak uvidíme dále. Tak kdo bude chtít, a´t si jí přečte. Uprozornění: je to krátké, nedává to smysl a totálně o ničem;ú).
Eleanor

•Mutilation in Sunday...:D

16. května 2010 v 20:19 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Basee.blog.cz

Prostě, když se daří, tak se daří!:D… Celkově dnešní den docela šel, až na několik výjimek. Dneska byl jeden z těch dní, za kterého není radno dělat různé sportovní činnosti, protože by to nemuselo dopadnout zrovna dvakrát nejlíp, ale jak jsem to mohla vědět?:D… Ani se neptejte, co všechno se mi dneska stalo… No ale já vám to sem stejně napíšu, podle mě to moc lidí nebude číst:D.

Strážný anděl

15. května 2010 v 18:59 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Basee.blog.cz

http://rlv.zcache.com/guardian_angel_poster-p228582924863845192qzz0_400.jpg

Strážný anděl

Budeš chránic svého chráněnce před zlem a pokusíš se ho naučit správné cesty života.Úkol který se nepoštěstí jen tak někomu.Hodně štěstí

Tak tohle mi jednou vyšlo v jednom testu na facu. Už ani nevím, kdy to bylo. Tenhle článek mi v rozepsaných ležel už nějaký ten pátek a nikdy jsem nevěděla, co k němu napsat. Myslím, že ani dnes to není o moc lepší, jen moje nálada mi dává alespoň trochu inspirace.
Já, že jsem strážný anděl? Určitě je možné všechno, ale tohle asi ne. A kdyby to byla pravda, tak by mě zajímalo, kdo je ten člověk, můj chráněnec? Ten, pro koho bych byla strážným andělem?
Basee.blog.cz

No dobře, teď když se podívám, co jsem napsala, tak to je podivné.
Bude to možná tím, že jsem se teď právě dodívala na film Dear John, no a asi k tomu něco napíšu, uvidím, nejdřív se z toho člověk jako já musí trochu vzpamatovat:)

•Basee wanted kill somebody, but it wouldn't be very good idea...

15. května 2010 v 15:40 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Basee.blog.cz
Nechápe to. Proč to znovu udělala? Proč jí říkala něco, co mělo zůstat jejím největším tajemstvím a přáním? Už mnohokrát ji zradila i ostatní, tak proč jen nedržela ty svá ústa zavřená a nemusela by mít ani tuto vražednou náladu!...

Channing Tatum and Dear John

12. května 2010 v 20:49 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Basee.blog.cz

Před několika týdny zjistila něco, co ji docela překvapilo. Úplně by zapomněla na herce, ze svého oblíbeného filmu, jímž je Channing Tatum. Hrál ve spoustě filmů - Super náhradník, Step Up a v jeho pokračování, Step up 2: The Streets, teď je jho nejnovějším filmem Dear John, … Vážně by na něj zapomněla, kdyby o něm nečetla článek v CG. Ne už jsi na něj vzpomněla v souvislosti s Dear John. Nejen, že se v tomto článku dozvěděla další informace o jeho filmu, ale i z jeho soukromí. Vůbec netušila, že by se mohl v devětadvaceti letech oženit, možná, že to není brzy, ale mě to tak připadá, s herečkou a tanečnicí Jennou Dewan, která si zahrála jeho taneční partnerku ve Step Up. Vztah plátna přešel i do jejich soukromí. Několik let byli spolu a za tu dobu se hodně poznali. Poté se tedy vzali. Podle Channa se nic v jejich vztahu nezměnilo. Prý ho baví oslovení manžel a nosit snubní prstýnek mu připadá cool.
To je super chlap:D.

Dear John
Tento film ji uchvátil už jen samotným popisem v jednom časopise, stačilo pár řádků, romantika, napětí a krásný příběh. Co víc by si mohla přát? Sice to není žádná TS nebo TVD a ani v něm nejsou žádní upíři, ale to přece naznamená, že by to nemohl být krásný romantický film;).

Picture from DA by ~Andromeda-6

Také vám sem dává oficiální trailer v Angličtině k tomuto filmu. Poprvé ho viděla u dud. Neskutečně ji uchvátil a už se nemůže dočkat, až ho někde sežene a bude se na měj moci podívat:).