_______________________________________________________________________________

Červen 2010

Day 2. - 30.6.2010

30. června 2010 v 20:49 | Basee‼Kris |  Projekt 365
Basee.blog.cz
Mám takové zlé tušení, že tenhle blog pro mě už ztrácí, dalo by se říci, takovou důvěru. Nevím, jestli ho náhodou nečte někdo z mých známých, o kterých já sama nevím. Je tu pár lidí, ale to mi vůbec nevadí. Včera večer jsem měla jednu z těch slabých chvil, ale docela dost mě překvapila její hloubka. Připadala jsem si jako na úplně jiném světě, úplně sama. Vlastně jsem byla. Doma nikdo nebyl a někdo, s kým bych si o tom třeba po icq mohla promluvit, taky ne. Ale tak co, vlezla jsem do vany a tam u Ne Moon soundtracku přemýšlela a z koupelny jsem vylezla j¨úplně vysmátá. Ale to byl včerejšek. Teď ke dnešku a k fotce:).

CC By Basee‼Kris
Na fotce je naše fenka Peggy no a to černý vedle je moje noha, no:D. Přišla jsem po škole k taťkovi do práce, protože objednal oběd, tak abych od rána vůbec něco jedla, tak jsem zůstala:). Je tam taká místnost., kde jsou někdy porady a je tam pohovka a taky strašně starej not, kterého miluju, protože se mi na něm strašně dobře píše. Vážně nevím, čím to je. Doma mám rok a půl starou klávesnici a ta není tak dobrá. Tak jo, budu si šetřit na notebook:D. No tak jsem na něm něco spala a Peggy vyskočila ke mně a tak krásně se rozvalila a odpočívala, že jsem tomu neodolala a musela jí vyfotit:).
A vysvědčení dopadlo pro mě docela dost dobře. Z očekávaných čtyř trojek byly nakonec jen tři. A po strašně dlouhé době, a poprvé na gymplu, jsem dostala jedničku z češtiny! O tom se mi dřív mohlo jen zdát! Jupíííí! A jak dopadlo u vás?
A další věc, KONEČNĚ jsou tady PRÁZDNINY!!:D:D Dva měsíce bez školy a toho úmorného učení! Plné relaxu. Možná. Ještě to není vůbec jistý, ale možná budu dělat na jednou takým koupališti u nás asi nějakém stánku, ale nechcu to ještě zakřiknout;).
Taky budete dneska večer něco podnikat? My půjdeme s našima asi na slavnostní večeři na konec školního roku:).

Ps: Asi před půl hodinou jsem přišla z prvního zkušebního dne té brigády a vzali mě!:D. Budu tam nalejvat pití, točit pivo, dělat hranolky, párky, klobásy, párky v rohlíku nebo neopak uklízet, ale za 70 kaček na hodinu, kdo by to nebral:D!

Pps: Zítra ráno v 7:15 jedu do prahy za Sweets, Violet-Girl, a půjdem na Eclipse a tak různě:). Nehorázně se těším a jsem zvědavá, kdy se dostanu domů, aby sem mohla dát nějakou fotečku;). Aj!! Nehorázně se na ní a Eclipse těšííííím!:)

Vaše unavená B.

Day 1. - 29.6.201O

29. června 2010 v 17:09 | Basee‼Kris |  Projekt 365
Basee.blog.cz
Tak hlavně díky Hell a potom i Lamii, které mi napsalay že do tohohle projektu mám jít, jsem dávám první dvě fotky. Sama jsem zvědavá, jak to dopadne, jestli to vydržím a tak:)

CC By Basee‼Kris
Tak na téhle fotce, je podle mě docela pěkná, kytička, která měla zdobit stůl mé bývalé učitelce sólového zpěvu, ale z nějakých vážných rodinných důvodů nebyla ve třídě, když jsme si měli přijít pro vysvědčení, takže jsem zbytečně letěla do Květinky pro kytku, která stejně týden nevydrží, takže co. Ale přece jen na tom bylo něco pozitivního *usmívá se*. v té Květince jsem potkala hezuu kluka a docela mě to dostalo, protože to byl asi tak trochu hoper, no podle těch kalhot určitě, a ty já v lásce moc nemám, ale tenhle vypadal moc moc dobře xD. Já vím, že je tady ještě ON, ale tak není zakázáno koukat po jiných nebo ano? Stejně nic nebude…Nikdy… *přemýšlí*. Ale co by mě hodně zajímalo, kdo to byl. Kupoval máti kytku k narozeninám za čtyři stovky *kulila na to oči*. Byl buď stejně starý nebo straší, mladší určitě ne. Ale kdyby byl mladší..Ale stejně je mi to fuk, protože byl vážně hezuu a o jeho očích a úsměvu už radši ani nemluvím*rozplývá se*. Ale moc dlouho jsem tam nepobyla, protože jsem musela do tý hudebky *mračí se*. Chjooo. Kdyby
ho náhodou včera u nás někdo viděl, tak ať mi dá vědět!:D

CC By Basee‼Kris
Další fotečka, dneska jsem na poprvé neodolala a dám sem dvě fotky:). Včera mě rodiče vytáhli kousek od baráku do new café & bar na něco dobrého. Tak samozřejmě že můj byl ted juice a ne to pivo, škoda xD. Ale pak, po té oříškové marlenece, jsem se od Taťky musela napít, protože jsem byla děsně přeslazená:D, ostatně jako vždy:D. kdyby mě tam nedostali, tak bych ale už opravdu doma u compu zešílela, protože jsem překládala anglickej článek, rozhovor s Ianem Somerhalderem, a ve Wordu měl čtyři stránky, tak co byste na to řekli? Trvalo mi to skoro den, ale taky jsem mezi tím koukala na televizi, jinak by to vážně nedopadlo moc dobře. Ale nakonec jsem to zvládla a až dneska ráno jsem si uvědomila, že jsem snad poprvé dodělala věc, která mě přestala bavit, protože mi nešla. Jupííííí! *raduje se*.

Jinak dneska na programu ve škole bylo předávání pochval v kině a film Alice in Wonderland. Film se mi docela líbil, až na to, že mi v tom starodávném kině byla zima a na těch sedačkách bylo utrpení sedět. Na konci moje oblíbená písnička od Avril:).

Basee.blog.cz
21:50 - Opravdu nesnáším určité lidi. Já vím, že jsem hodně citlivá a tohle není nic, ale pěkně mě to rozhodilo! Tak šťastnej večer a teď tohle. 6e musím bejt ta hodná, která to vždycky odnese(obrazně řečeno!)

Loučím se B.


Projekt 365 dní, a co dnes Basee zase provedla

28. června 2010 v 16:59 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Basee.blog.cz
Už jste o něm někdy slyšeli? Ani přesně nevím kdy a kde to začalo, ale je komu by to vadilo *lže* popravdě by mě to vážně zajímalo:). Nevíte to někdo náhodou?;) Já jsem na něj poprvé narazila u Zuzky a pak teď u Neeli-hime. A tak jsem o tom už pěknou řádku dní přemýšlela, jestli bych se do toho projektu taky nezapojila. Ráda fotím, ale moje fotky nejsou nic moc a ještě ke všemu bych je musela dávat na blog každý den, což by pro mě mohl být docela problém, který by se ale dal vyřešit. Tak bych potřebovala trochu poradit a nakopnout kupředu, jestli do toho mám teda jít, za zkoušku nic nedám.

Moc mi to nepřemýšlí, jsem pekelně unavená *zívá*, ale jako ostatně skoro každý den. Myslím,
Basee.blog.cz
ale ona je to pravda, že je to tím, že jsem dneska šla spát až okolo jedné, protože jsem četla *usmívá se* kupodivu povinou četbu do školy *kulí oči*. Je to Velký testament - François Violin. Jak já si ho oblíbila. Ale pozor pro toho, kdo ho nečetl: je to sice Velký Testament, nebo-li závěť, ale je to opravdu velmi malá knížečka. Ale nádherně se čte. Ale včera jsem měla jít dřív do postele, protože jsme dneska měli burzu učebnic, což znamenalo dřív vstávat a jít do školy už na půl osmou! Ale dost už mého stěžování. Burza proběhla v pohodě, dokonce jsem prodala jednu ze tří učebnic, což je pro mě velký úspěch. Většinu učebnic koupila Lennroe, ale já mám taky, myslím, že dokonce dvě. Tak co, nevadí to. Stačí jedna do lavice.:) Pak jsme měli mít dvě třídnické hodiny, ale jelikož na burze byla naše třída rychle hotova, tak jsme měli skoro všechny třídnické věci s učitelem hotové už po druhé hodině. Tak se rozhodl, že se půjdeme projít do města na zmrzlinu. Bylo zase neskutečné horko. Věřili byste, že když jsem ve středu přijela, začaly tady zase ty horka? Myslím,l že to semnou nemá co dělat, ale já se tak těšila na chladnější počasí a ono nic *smutní*. Na našem náměstí je taková menší věž, je to dominanta našeho města a náš pan třídní, tělocvikář, se rozhodl na ni jít *mračí se*. Já jsem ji samozřejmě dneska vzala sukni a žabky, i když mám radši kalhoty, ale alespoň jsem se v tom moc nepařila. Ale za to cesta p schodech nahoru na věž byla úžasná. Kdo by to jen řekl, že někdo může udělat tak uzounké dřevěné schody. Ale za tu námahu to stálo. Nebyla jsem tam už jak dlouho a dívat se naše město ze shora byl dost zvláštní pocit, alespoň pro mě. Když každý den po něm chodíte a vidíte jen věci a lidi kolem sebe a takhle to vše a mnohem více máte celé na dlani a vidíte až na úplný konec města. Na všechny konce *je šťastná*. Ale o cestě dolů radši ani nemluvit. Jen jedno pozitivum to mělo, že za ní šla jedna moc milá osůbka, byl to nádherný pocit *úplně září*.

Tak se tady zatím mějte, možná že přidám první fotku do projektu 365, ale ještě uvidím.

Vaše unavená, ale přesto uvnitř neskutečně šťastná B.
Basee.blog.cz
Ps: Takhle dlouhý článek jsem v plánu neměla:D. Holt jsem se u taťky v práci nudila:D.

Už je zase tady, aby vás mohla otravovat:D

27. června 2010 v 19:35 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Hi everybody!

Vaše Basee‼Kris se vám vrátila tak asi po deseti denní pauze nebo spíš dovolené. Moc jste mi všichni chyběli, hlavně osůbky, se kterýma si nejvíce píšu. Což je Hell,moje Sister Site a s ní Lamia Le Morte, Weruska, Dudu, GAudi, která sice taky byla na dovolené, Markét a já nevím kdo všechno, ale všechny moje favourite sites! A taky hlavně moje Sweetie V-G, ale s tou jsem si psala sms, což bylo super. Konečně jsem se dostala na počítač, tedy dostala jsem se sem už včera, ale to jsem byla úplně zničená z cesty vlakem a unavená, jak jsem moc nespala a taky z pátečního výletu Kašperské Hory-Kašperk-Sušice pěšky. Ani dneska nemám moc náladu na psaní článku, takže se toho tady ode mě moc nedozvíte. Jak sami vidíte, cestu letadlem do Řecka a zpět jsem přežila, samozřejmě, jakmile jsme na palubě dostali oběd, moje hrůza byla ta tam a já si let náramně užívala, šak mi to taky hodně lidí říkalo a V-G mi říkala, že si lítání zamiluju, což se taky stalo:). Ale i přes to je ve mně část, která se stále trochu bojí. Krátce k výletu, učitel některé jedince, včetně mně, málem na túře zabil, jeho super odhad na kilometry je nenahraditelný. Hodně z nás toho mělo vážně plné kecky. Ale jak vidíte, taky jsem to přežila, i když kulhám na pravou nohu a levé chodidlo mě taky bolí:D.

Tak to by bylo zatím všechno, něco jsem vyfotila, ale fotek je hodně, hlavně těch krásných, co fotil můj taťka, protože mě se vybily baterku ve foťáku, taky šikula, co?:D. V celém článku jsou jen tři fotky, co jsem narychlo vybrala;). Takže se můžete podívat;). Jsou zase focené na mobilu:).

Ps: Sama tomu ještě nemůžu uvěřit, ale pojedu ve čtvrtek 1.7. do Prahy za mojí Sweetie, kde se společně půjdeme podívat na Eclipse!!! Ani nevíte, jak jsem happy, protože konečně uvidím svojí nejlepší kmošku, kterou jsem díky blogu poznala!:)

7. The long-awaited meeting - Part 1

18. června 2010 v 16:45 | Basee‼Kris |  Eleanor
Basee.blog.cz
Takže tuhle část jsem dopsala v pondělí, ale jelikož jsem nestihla celou vymyslet, tak jsem jí rozdělila na dvě části. Původně jsem mysela, že bude strašně krátká, ale opak je pravdou, má 828 slov, což je na první část 7. kapitoly docela dost.
Tak doufám, že ten, kdo čte tuhle povídku pravidelně, mě nazabije za ten konec;).
Užijte si ji.

PS: Jinak jsem stále na dovolené;)

Eleanor

Goodbye, goodbye blog and Czech Republic!!

14. června 2010 v 20:55 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Basee.blog.cz
Zdravím vás moji milí,

chtěla bych se s vámi všemi rozloučit nejméně na týden. Zítra touto dobou bych měla být v hotelu v Řecku a cpát se tam večeří nebo sedět u bazénu s pítím v ruce a dívat se na západ slunce... Ano, ano, ano čeká mě týden bez školy a bez učení, bohužel bez přátel ve škole a bez netu a blogu a i netu na mobilu*auu* snad to nějak přižiju. Pokud tedy přežiju let. Letos poprvé letíme letadlem a já se nejdřív tak těšila na let a letadlo a letiště, ale teď? Ani se neptejte*vnitřně se třese* ne trochu se bojím, když k vám skoro každý den máti přijde a řekne vám všechny nehody, co se staly s letadly, tak pak se není čemu divit. Tak prosím na mě zítra od 10:30 tak do 14:30 hod myslete, ať ten let přežiju a můžu si užívat moře:). Už nevím, co dál psát, jen užijte si tady taky ten týden, bez mého otravování:D, a pokud bude sluníčko, tak čerpejte energii na prázdniny!:)

Teď se ještě snažím napsat další kapitolu Eleanor a jelikož nemám moc času a jsem unavená, tak čekejte jen takpvé překvápko;). Bude to přednastavený článek a možná, že přednastvím i další.

Teď jsem si vzpomněla, určitě sem dám potom fotky, pojedeme i do Turecka, protože je to jen 15 km daleko:) a ještě do údolí motýlů...:). Jsem zvědavá, jestli tam budou mít nějaké Twilight věci:D.

Tak já se už opravdu loučím a jdu dopisovat Eleanor;).

Loučí se vaše lehce vystrašená Basee♥

6. Long, long time

12. června 2010 v 23:50 | Basee‼Kris |  Eleanor
Basee.blog.cz
Po několika dnech rozhodování jsem zase tady a přináším vám další kapitolu Eleanor;). Takhle se mi líbí, protože je tam Drake:). No jen chvíli, ale i tak to stačí:). Přemýšlím o tom, že sem ještě dám jednu kapitolu, ne6 v úterý odjedu nebo ji alespoň přednastavím, chtěl by někdo?;)
Tak si tuhle užijte a pište i negativní kritiku;)
Eleanor

Kristen ♥ Robert -Best Kiss Avatars

7. června 2010 v 19:19 | Basee‼Kris |  avatary
Basee.blog.cz
Takže video z MTV Movie Awards viděl už snad kždý fanda TS nebo jen Kristen či Roba;). Já sama jsem vše viděla hned ráno, co jsem vstala, protže jsem to nemohla vydržet jestli amazing pár Robert a Kristen vyhrají Best Kiss a když ano, tak jak to provedou:D. A moje přání byly vyslyšeny, políbili se, sice jen na chvilku, ale i tak to video bylo nádherné! Tak jsem neodolala a z jedné fotky, která se mi nejvíce líbila, jsem udělala opět sadu pěti strašně jednoduchých avatarů, které jsou pod perexem;)
Enjoy;)
CC By Basee‼Kris
Five Avatars
| More |

Kristen Stewart - Avatars - Flaunt Shoot

6. června 2010 v 14:39 | Basee‼Kris |  avatary
Basee.blog.cz
To je tak, když mě chytne avtar mánie:). Dneska jsem ve snu bylas Robertem a Kristen, nesmějte se, moje sny jsou někdy dost tuhlý:d, asi v NYC nebo kde a ještě jejich manažerka a šla jsem s nima na udílení nějakých cen:). A oni si jen tak šli, drželi se za ruce, nikdo je nefotil, prostě pohoda, kdyby to takhle jen bylo i reálném světě:). Tak celkem jsem udělala 5 avatarů a je tam trošku víc růžové barvy:D. Mě osobně se nejvíce líbí první, třetí a poslední:).
Enjoy;)
CC By Basee‼Kris
Five Avatars
| More |

Sky With Clouds

6. června 2010 v 11:19 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Basee.blog.cz
Kdo že to tady zase píše? No zase já, omluva by byla zase stejná, jako minule - škola:( - jako asi u více lidí. Teď mám poslední týden na to si vylepšit známky, protože 15.6. odlétám na dovolenou na týden a vrátím se akorát po uzavření klasifikace, takže proto. Jinak jsem myslela, že včera přepíšu daůší kapitolu Eleanor, ale za a) jsme od pátku zase byli v Plzni a vera jsem skoro celý den tam prospala a večer jsem byla s rodičema na večeři, kde jsme si úžasně pokecali, jako ostatně na každé, když jsme tam jen my:). Mám ráda takovéhle večeře:). Tak k té Eleanor, možná, že dneska něco přepíšu, ale zase to učení a jako každou neděli mě čeká squash - jen stále čekám, kdy si tam opravdu něco udělám s tou mojí šikovností:D - a tak jsem zvědavá, jak to bude s mojí energií:).

Fotky, tak jsem se včera, když jsme jeji domů z té Plzně, dívala ven na ten krásný slunečný den a nechávala si přes sklo ohřávat obličej a pak mojí pozornost upoutala tato obloha a mraky. Je škody, že je to focené jen mobilem, přes sklo a ještě za jízdy, ale i tak jsou ty fotky alespoň truchu hezké. Kdyby jste to viděli doopravdy:)... Nádhera:). Tak se alespoň podívejte na Fotky:).

imagebam.com imagebam.com imagebam.com