_______________________________________________________________________________

Říjen 2010

Memories about death part 4/4 - The End

30. října 2010 v 0:10 | Basee‼Kris |  Memories about death
Tak jo, opravdu tomu nemůžu uvěřit… Dostala jsem se na konec mojí povídky. Je mi docela smutno, že už v ní nebudu pokračovat, ale alespoň budu mít čas na ty moje kapitolovky. Ani neuvěříte, jak jsem šťastná, že jsem něco dovedla až do konce!
Tak jo, už vás nebudu dál zdržovat. Pokusila jsem se o otevřený konec? Jestli se to tak dá nazvat.:)

Enjoy;)
Memories about death

Memories about death part 3/4

28. října 2010 v 23:39 | Basee‼Kris |  Memories about death
Já jsem hrozná, já to vím:). Ale nemohla jsem si pomoci a dávám vám sem pokračování mé krátké povídky:). Je už tohle poslední díl? To vám neřeknu:). Jsem zlá! Ne tak to opravdu není, nejsem zlá:). Já tady zase píšu jen samé blbosti.

Takže, tenhle dílek bych chtěla věnovat Dragilie, protože jsem jí slíbila, že ho dnes dodám, aby si ho mohla zítra přečíst, Lennroe se slovy: "Romantická duče tady stále je a bude, jen jí nějaká prazvláštní síla na chvíli zahalila její myšlení." a Gaudi, která také stále čte tenhle můj pokus o něco neurčitého:).
Moc vám děkuju holky, díky vám stále pokračuju:).

Enjoy;)
Memories about death

Happy or Sad End?

26. října 2010 v 17:59 | Basee‼Kris
CC By Basee‼Kris
Ciao,

Mám takovou prosbu. Víte o mé "jednorázovce", která je rozdělená do třech částí? Pár z vás ji čte:). A už dlouho se sama sebe ptám, jestli udělat Happy nebo Sad End. Tak se vás ptám, kdo by chtěl jaký?;) Dodá mi to ještě více inspirace a radost z toho, že alespoň jednu povídku dovedu ke "zdárnému konci" :). Já jsem připravená na obě varianty:). Tak, co vy na to?;)

Zatím se mějte,

Vaše Bee♥

Reminisce on the cemetery

25. října 2010 v 22:39 | Basee‼Kris |  Drabbles
A jsem tu po delší době s další drabble. Nevím, proč jsem zrovna tohle napsala, jen jsem otevřela word a něco jsem do něj ťukala a tak to vzniklo:). Nic moc to není, ale klidně si přečtěte.

Enjoy;)
reminisce on the cemetery.
From DA

Memories about death

25. října 2010 v 19:49 | Basee‼Kris
Memories about death
Dokončená

Bella vzpomíná na svojí "skoro" smrt, když ještě byla člověkem.
Nejhorší vzpomínka, která ji pohltila a ona neví proč.

Memories about death part 2/4

22. října 2010 v 16:00 | Basee‼Kris |  Memories about death
Tady je další pokračování. A do neděle je to asi poslední věc. Omlouvám se za surovost. Zatím se mějte;).

Enjoy;)
Memories about death

Memories about death part 1/4

20. října 2010 v 20:59 | Basee‼Kris |  Memories about death
Tak jo, přepsala jsem tu jednodílnou povídku, ale bude asi na dvě části xD. No jo, vím, jsem hrozná, ale už je to tak:). Dávám sem první část a chtěla bych vědět, jestli mám pak přidat i tu další:);).
Kritiku, pls!;)

Enjoy;)
Memories about death

Další news...:)

20. října 2010 v 17:29 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
CC By Basee‼Kris
Ciao,

Konečně jsem zase tady. Takže, říkala jsem, že v pondělí přidám další část povídky, jenže jsem nešla ani do školy, takže jsem nic nemohla přidat. Celý den jsem spal a spala a bolela mě hlava. To samé včera, ale dneska jsem už konečně šla do školy, kterou jsem kupodivu zdárně přežila:). Ale nevím, jak to bude zítra… Píšeme test ze ZSV a ještě k tomu zkouší z dalších předmětů, krása! xD Ale asi budu přednastavovat nějaké články, protože zítra odjíždím pryč *yahooo* a přijedu až v neděli večer. Ale pokusím se něco přednastavit;).
Dneska sem možná dám povídku, jednodílnou, taky TS Fanfiction, ale nevím, jestli se bude líbit. Mám docela dost nápadů, protože v pondělí a v úterý jsem četla na stmívku nějaké povídky a moc se mi líbily:).

Takže to je zatím vše, loučím se:)

Bee♥

Everything can be better… - 7 part 2/2

17. října 2010 v 20:59 | Basee‼Kris |  Everythng can be better...
Přidávám trochu kratší kapitolu. Původně jsem myslela, že dneska přidám víc věcí, jelikož mám super náladu a prostě no, slavila jsem narozeniny, už jsem stará, tak se neptejte kolik, i když se nikdo ptát nebude xD… No ale tak uvidím, jestli se něco objeví ještě dneska nebo až zítra;).

Kritiku prosím.

Enjoy;)
Everything can be better...

Everything can be better... - 7 part 1/2

15. října 2010 v 22:39 | Basee‼Kris |  Everythng can be better...
Tak, i přes to, že se mi vůbec nechtělo nic přepisovat, protože jsem ospalá a furt bych dneska spala, napsala jsem jen část 7. kapči. Chtěla jsem ji napsat celou, ale nevydržím sedět moc dlouho na jednom místě, bohužel. Zatracený koleno, zumba (jen teď, ráno mně bavila xD) a podpatky! No nic, nebudu si tady stěžovat a radši už vám sem dám kapču;).

Enjoy;)
Everything can be better...