_______________________________________________________________________________

18. den - 23.3.2011

26. března 2011 v 23:08 | Basee‼Kris |  Projekt 365
Totální spolupráce při testu z dějáku. Když vám učení nevleze do hlavy, od tořátele a sousedy, aby vám poradili a vy jim:). Díky Lennroe jsem test zvládla docela dost dobře:D. Ale ty nervy, co jsem měla den před tím a nemohla jsem v noci usnout - až asi v půl třetí?. No a táta jaksi nebyl ráno doma a já zaspala mých tisíc budíků - obrazně řečeno:) - a opět jsem šla do školy až na druhou hodinu. Ale krásně jsem se vyspala:D.
Znáte film Pevné pouto? Já ho sice neviděla, ale určitě se na něj někdy chci podívat a byla jsem v knihovně a jen tak jsem hledala a co jsem našla? Knížku Pevné pouto! Tak jí mám teď doma a a moc se na ni těším:).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | 27. března 2011 v 16:55 | Reagovat

Ja nepoznám. Potom napíš, aká bola.
Mňa len hnevá, že do slovenčiny nepreložili The Vampire Academy. Je to v češtine, čo by nebol až taký veľký problém, ak by som po prečítaní akejkoľvek česky písanej knihy nezačala na všetkých hovoriť po česky. A potom na mňa všetci kukajú jak na blázna.
A celkovo sa hnevám na všetkých slovenských prekladateľov, že vždy keď čítam na nejakom blogu, že kniha, na ktorú čakám vyjde v určitom dátume viem, že naši to preložia až tak o dva mesiace.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama