_______________________________________________________________________________

Duben 2011

Sound System

29. dubna 2011 v 23:15 | Basee‼Kris
Aneb jak jsme měli ve škole Majáles.

Každoročně se u nás na škole pořádá pochod po našem městečku aneb Majáles. Naše třída, jako už druhým rokem, se ho také zúčastnila - no třída, tak polovina třídy? :D I to je na nás velký úspěch. A jelikož téma bylo něco s hudbou - přesně nevím co, nějak jsem to zapomněla nebo ani nevěděla :D - tak naše třída - aby byla originální a taky proto, že jsme pořádně nevěděli za co půjdeme a s čím by bylo nejmíň práce, komu by se chtělo něco složitého vymýšlet?:D - jsme šli za Sound System 4.6 :D. Krabice nastříkané a namalované černou barvou, dodělané o šedá kolečka a přidělané k sobě starýma kabela od počítačů a podobně… No prostě jsme byli originální a i za to moje brzké vstávání to stálo - do půl hodiny si umýt hlavu, vyfoukat, jít vyvenčit pesana a nasnídat se a podobně… Ale vyhráli jsme cenu za skupinovou masku! Jako minulý rok! Mám z toho radost:).
A ještě jsme měli jen dvě vyučovací hodiny, z toho literatury jen půlku*yahooo*.

Po škole - Majálesu - jsem si byla koupit diář. Ano diář, jelikož jsem zjistila, že si nepamatuju, kdy se co koná a kdy mám volno a kdy ne… Ale je krásný:D. Takový hezký zeleno modrý za 40,- káčé - sleva z 84.- káčé :D.

No tak já se s vámi dneska loučím;). Měla jsem potřebu něco napsat, i když totální kraviny, ale co už:D.

Fotka není moje rpáce, ale jednoho spolužáka;)

Seeya Bee:D

Keci jedné holčiny.. Vlastně moje keci...

28. dubna 2011 v 23:33 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl

Ehm, moc se omlouvám všem za svojí neaktivitu... Ale to víte - nechci se vymlouvat, ale budu muset - škola, učení, prázdniny, spousta věcí, které musím stihnout... A proto nestíhám blog.
Pokouším se psát pokračování svých povídek, což je docela zajímavé :D... No uvidíme, jestli se mi povede nějakou povídku dopsat do konce...
Ale rozhodla jsem se ukončit projekt 365. Někdy nejdu na počítač klidně celý týden nebo jsem tady jen takovou chvíli, že nestihnu nahrát fotky... Moc mě to mrzí, ale rozhodla jsem se, že i dál sem budu nějaké fotky přidávat:D

No tak to je asi vše, co jsem chtěla říci:).
Jak se vlastně máte? A co Velikonoce?

Seeya Bee;)

Everything can be better...- 13. 2/2

23. dubna 2011 v 22:39 | Basee‼Kris |  Everythng can be better...
Divíte se? Ne? Tak to byste měli!:D I já se divím! :D Že jsem se dokopala k přepsání dalšího dílu:). I když jsem unavená po cestě a prostě po všem, tak je tady další část - druhá a poslední - třinácté kapitoly:).
Enjoy;)G...G...G...Godzila:D

9. dubna 2011 v 15:59 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Takže, aby měla Guizmo radost, tak sem dávaám pár fotek Godzily - té ještě, jak jsem se tak bála:D - a taky jí v mém batohu. No radši nebudu víc psát, protože by to bylo stejně jen o tom, jak jsem se začala bát ještěrek a tak podobně...:D
Ps: Všechny Fotky má na svědomí Guizmo - taká talentovaná holčina:P;).

Více fotek Godzily pod perexem:D

34. den - 8.4.2011

9. dubna 2011 v 13:33 | Basee‼Kris |  Projekt 365

Dneska mám nějak slov, nevím co napsat... Asi jsem unavená z toho, co mě čeká... Asi víte co... No byla s našima fenkama venku - zase dvě vodítka - já jen přemýšlím, kdy se do nich opravdu tak zamotám, že se z toho sama nedostanu a někdo mě bude muset rozmotat - rozumíte té větě?:D Už jem se i do ní zamotala:D - , lae ještě nejít tak někoho, kdo by mi pomohl...:D Až se tu dlouho neukážu, tak trčím někde venku s fenkama a obmotaná vodítky:D.

33. den - 7.4.2011

9. dubna 2011 v 13:14 | Basee‼Kris

Asi bude ještě hodně přemýšlet o tom, jestli budu dělat SOČku, nebo spíš na jaké téma... I když se mi strašně líbilo, jak jí udělali jedni kluci od nás z gymplu, ale nevím, jestli bych měla dostatek trpělivosti na sbírání materiáu o dané věci... Chmmm... Jetě se uvidí:D
Dneskajsem měla poprvé zmizlinu v kornoutku!:D Ale pak mi z ní bylo špatně, ale což, měla jsem jí! To je hlavní:D. Taky jsem si konečně zarezervovala Vampýrskou akademii 3, i když jsem četla první a poslední kapitolu už na netu - nikdy to nevydržím neudělat - ale prostě přečíst celou jí musím a hlavně chci:D.
Dneska jsem si tak trošku "poklízela" v pokoji a našla jsem svoji starou kasičku, co jsem dostala jako dárek, ale už nevím čemu:). V tom bodobí jsem milovala berušky!.:)

32. den - 6.4.2011

9. dubna 2011 v 11:00 | Basee‼Kris |  Projekt 365

Všimli jste si, jak ten týden tak rychle utíká? Už je zase středa... Já už to pozoruju další dobu a docela dost mě to děsí... Jako ještěrky - zas a znovu :D.
Můj plán, že dočtu dneska Bree, se jaksi nevydařil. Musím přidat. Musím číst, mám moc půjčených knížek z knihovny a málo času... Hmmm... Ale by nesměla být škola... Kruci...:)
Dneska mám tak super náladičku! Příští úterý jedem na Kabáty do Plzně! *skáče radostí* Táta mi to slibuje už od malička... Já na nich vyrostla.. Nejdřív mi říkal, že by mě tam mohli ušlapat, ale teď už konečně můžu - i když, moc jsem za tu dobu nevyrostla:D. Sice nevím, jak to budu zvládat se školou - každej den test - , ale to je druhá věc:D.
A jak bylo dneska zase krásně!:) Zase pokus o uměleckou fotku... Takle to dopadá, když fotí někdo, kdo neumí fotit...O.o

31. den - 5.4.2011

9. dubna 2011 v 10:59 | Basee‼Kris |  Projekt 365

Proč prostě nemůžu vyjít v tolik, v kolik bych chtěla? No jo, prtože jsem to já.. Ale teď jsem to vychytala, můžu jít ve 45 nebo 50 a stejně přijdu do školy včas:D *Yeeeh* Ale stejně se k tomu budu muset donutit, takhle to dál nepůjde...:D
Jinak jsem dneska začala číst knížku, Krátký druhý život Bree Tannerové, a můžu doporučit:). Ještě, že si jí Guizmo půjčila, jinak bych se k ní nedostala:D.
Fotka: Moje půjčené knížky, z knihovny i od kámošky:).

30. den - 4.4.2011

9. dubna 2011 v 10:58 | Basee‼Kris |  Projekt 365

Takže, o víkendu jsem se nestíhala učit a taky to tak dopadlo... hned z němčiny jsem vůbec nezvládla - takže známka je jasná - , pak přišla bižule s krásným výsledkem - 2 - no a pak mě dostal zemák... Ty známky sem ani nebdu psát... Dneska prostě jsen o škole, protože se pěkně nevyvedla...

Rádoby umělecky rozmazaná fotka mého - tedy tátovo, ukradla jsem mu ho O.o :D - zlatého křížku. Nikdy ho nesundám:)

29. den - 3.4.2011

9. dubna 2011 v 10:57 | Basee‼Kris |  Projekt 365

Po včerejšku jsem byla docela unavená, vážně, na tolik hodin na "čestvém" vzduchu nejsem zvyklá:D. Ale dneska oběd na oslavu narozenin, zase taťky, sice opožděný, ale když není čas...:)
Jinak naše koloseum, neboli Penzion nebo jak to nazvat - teď zrovna nevím:D.