_______________________________________________________________________________

Květen 2011

12. Love or fight? Who knows... - Part 1

28. května 2011 v 0:21 | Basee‼Kris |  Eleanor
Takže, i když jsem tohle neměla v plánu, tak jsem napsala další kapitolu - tedy, zase jen jednu část. Bohužel se mi zdá trošku víc chaotická a myslím, že vám moc líbit nebude. Moje omluva? Asi jen to, že moje múza se rozhodla, že mě bude podporovat v jiné povídce a k této se vrátí, až ona sama bude chtít. Krásná výmluva, že? :)

Ale i tak, v této kapitole El čeká jakési překvapení a můžete hádat, jestli dobré nebo špatné. A na konci samozřejmě nebude chybět ani Drake, ale ten se více objeví až v té další části.

A jak se tak koukám, chudák Drake to v minulé kapitole opravdu schytal neoprávněně, to bylo mojí náladou… Chudáček… V téhle kapitole ho i El ještě trochu potrápím a pak dál uvidíme :D.

Pro Veronicu: Drake se celým jménem jmenuje Drake Dvight. V předešlých kapitolách jsem mu příjmení omylem změnila, takže ho budu muset opravit.


Jak Bee psala báseň…

26. května 2011 v 20:45 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Hola hej! :)

Je tady čtvrtek, a co je zítra? Pátek! A pak víkend, což znamená volno:). Někdy si připadám, že stále jen čekám, kdy bude víkend anebo nějaké jiné volné dny a najednou ten čas tak neskutečně letí… Nu což, stejně se na víkendy nepřestanu těšit :D. Co vlastně plánujete na víkend? My jedem do Plzně, i když jsem tam byla minulou sobotu s Lennroe a Guizmo - počkat, to už je to týden?! Ale zase uvidím našeho nejmenšího člena rodinky:). Uh, jak dlouho jsem ho neviděla, vlastně naposledy na jeho svátek! To je už taky doba, měla bych se stydět, co jsem to za tetu!

Ale v neděli mě čeká příprava na balet - ne, že bych já snad byla baletka, to je snad stejně absurdní jako, že dostanu jedničku z matiky -, ale jedeme s Hv do Práglu, tak si budu muset vybrat, co na sebe, abych neudělala ostudu! No, stejně to tak asi dopadne :D. A na co že to vlastně jedeme? I kdybyste mě mučili, tak bych vám to neřekla, protože jsem to jaksi zapomněla - jo, to je ta skleróza.

Ejhle, dneska jsem měla pěknej den blbec, ani vám sem nebudu psát, c všechno se mi (ne)povedlo, protože by to byla ještě větší nuda, než teď ;). Ale díky mé, opět, skvělé náladě mě nakopla múza! Sice ne na povídky - ale světe div se -, napsala jsem básničku - asi ještě není celá, ale to není podstatné - a k tomu ještě v angličtině! Ale musím zklamat - možná, že ne - ale světlo blogového světa "asi" nikdy nespatří, jelikož určitě není gramaticky dobře a je to totální blbost :D. Ale prostě mám radost, v pořadí už třetí básnička, co jsem za svůj dosavadní život napsala :D.
Takže, já se teď jdu pokusit trochu naučit matiku - i když je to úplná ztráta času - a možná i napsat nějakou tu kapitolku… Možná… :)

Užívejte si bouřku - jestli u vás taky je ;) - a přežijte zítřejší den ve zdraví!

Ps: Kdyby to někdo chtěl vědět, tak další kapitola El je tak na 75% hotová ;) a prozradím i název Love or fight? Who knows...

Bee

Proč je tady taková zima?!

24. května 2011 v 21:40 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Ciao,

Tak jsem se dneska rozhodla vypsat své pocity na blog - taky po jaké době, že.
Taky u vás probíhají maturity? Ne? U nás právě tenhle týden a místo toho, abychom se flákali, tak se jako blázni učíme a co hůř nejvíc máme matiky. Každý den, chápete to? Popravdě, já teda ne. Jako 8 hodin matiky za tenhle týden? Jestli mě/nás chtějí zabít, tak se jím to nejspíš podaří nebo se spíš ve zdraví nedožijeme výletu ba dokonce prázdnin nebo naše zdraví bude tak ve špatném stavu, že se celé prázdniny budeme zotavovat - ne, tak to už opravdu přeháním, ale ono to neuškodí. Ale co mě dostalo, když nám dneska profesor na matiku oznámil, že v pátek si nejspíš napíšeme písemku a no co že to? No na látku, kterou jsme začali probírat v pátek a včera… Prostě to zabil xD.

11. Somebody is missing - Part 2

19. května 2011 v 21:41 | Basee‼Kris |  Eleanor
Ciao, tak skoro po týdnu se tu objevuji s další pokračováním Eleanor. Jelikož celou sobotu nebudu doma a zítra bych si chtěla uklidit pokoj - asi jsem se nakazila nějakou nemocí, protože jinak nevím - a udělat si i něco do školy, tak sem tuto druhou část dávat už dnes.
Moc se mi nepovedla nebo spíš takhle, nemám z ní moc dobrej pocit...
Ale i tak, objeví se Drake a Eleanor bude nečekaně reagovat. Jak přesně? To se dočtete pod perexem.
Enjoy;)


11. Somebody is missing - Part 1

13. května 2011 v 23:53 | Basee‼Kris |  Eleanor
Ciao:)
Takže přišel víkend a s ním i další kapitola nebo spíš první část kapitoly Eleanor.:) Co se stane v téhle kapitole? Tak to zjistíte, až si ji přečtete:);).
Enjoy;)


Nevěsta Abby

9. května 2011 v 20:20 | Basee‼Kris |  Když se B. nudí =)
Hola héj!:) Tak aby blog nestál, dávám vám sem fotky, které jsem fotila včera, když jsme jeli k babi. Docela jsem se nudila a všude okolo mě byly sedmikrásky, takže jsem si zavzpomínala na dětství a začala z nich plést věneček a ten jsem pak naší Abby dala na hlavičku a udělala z ní modelku:D.

Více fotek pod perexem;)

Vzpomínám, jak tehdy...

1. května 2011 v 16:30 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Včera večer jsem se podívala na film The last song a popravdě, i když nemám moc v lásce Miley, tak se mi ten film hodně líbil a zněco ve mně i zanechal.
Pak jsem nemohla usnout a do noci jsem psala tento příběh. Dala jsem do něho celé srdce, i když to tak nemusí vypadat, ale je pro mě důležitý...:)
No, takže číst jen na vlastní nebezpečí!!!:D:D
From DA