_______________________________________________________________________________

Červenec 2011

Věděla jsem, že to jednou přijde…

27. července 2011 v 20:38 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
…Ale že takhle brzy, to mě nenapadlo.

Jsem tady jen na skok, chci oznámit, že zítra ráno jedu pryč a neskutečně se těším zase vypadnu z toho našeho malého městečka :D. Jupí jééé! A proto se tady až do neděle - možná i déle - nic neobjeví.

Dneska jsem učinila jedno důležitý rozhodnutí. Dávám si pauzu se psaním. Asi jsem se nějak vypsala nebo prostě nevím, ale potřebuju oddych. Co to vlastně znamená? Nechci zklamat čtenářky El, ale nejsem si jistá, jak to bude dál. Možná se mi podaří dopsat 19. Kapitolu, ale nic není jisté…

Je mi to líto a na to, že je půlka prázdnin, je to dost smutný, protože jsem měla v plánu toho ještě hodně napsat… No což, už to tak je… Bože já z toho dělám ale drámo :D. Ale to konec světa není… :).

Takže si teď beze mne těch pár dní užívejte :).

Ciao!

Bee ♥

Angel: The last chance

26. července 2011 v 22:50 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Ciao,
Tak mě napadlo, vzpomínáte si ještě někdo na moji jednodílnou povídku Angel? Jestli ne anebo jste ji vůbec nečetli a chcete si přečíst tuto, musíte si nejdřív přečíst Angel, protože tato povídka je jejím pokračováním.

Ugh, to bylo ale složité souvětí, což? Prostě a jednoduše, před přečtením této povídky si, pro dokreslení děje, přečtěte Angel.

Tohle pokračování jsem dneska - konečně po dlouhé době - dopsala. Původní povídka měla něco kolem 500 slov a tohle pokračování má přes tři tisíce - asi jsem se nějak rozjela :D.
No budu ráda, když si ji někdo přečte :).

Bee♥


18. Let’s go celebrate!

24. července 2011 v 23:13 | Basee‼Kris |  Eleanor
Jásejte se mnou, protože se mi podařilo napsat tuhle kapitolu! A dokonce je to nejdelší, co jsem napsala, asi o sto slov. Má přesně 3527 slov! Jsem na sebe hrdá za délku, ale na za obsah. Takhle to dopadne, když si postavy začnou dělat, co chtějí a neberou ohled na ubohou autorku. xD

No a teď už k povídce. Chtěla bych ji věnovat Veronice za to, že mi každou kapitolu tak úžasně komentuje - a ty tvoje kometáře jsou opravdu dlouhé :D - a taky, že dokáže čekat až skoro do půlnoci, aby si mohla tu moji slátaninu přečíst :). Moc ti díky ;).

Enjoy;)Make Me Wanna Die

23. července 2011 v 23:11 | Basee‼Kris |  avatary
Ciao,

Tak trošku toho infa:).

Vidím to asi takhle, zítra by se tady měla objevit další kapitola Eleanor. V nejlepším případě dneska, ale to je jisté tak na 30% - to je na mě dost málo. Ale zítra už konečně spatří světlo světa:).

Teď tady další tři jednoduché avoše Taylor Momsen:)

The Pretty Reckless - Make Me Wanna Die

Oh my God, Cigarettes!

22. července 2011 v 17:49 | Basee‼Kris |  Když se B. nudí =)
Ciao:)

Co myslíte, že stvoření jako já udělá s cigaretami, když se jí dostanou pod ruku? Ano, dobře! Vytáhne foťák a začne fotit! No jo, když se člověk nudí a už od rána mu lehce šíbe, to se pak není čemu divit.

Ale jaká ironie, nemám ráda kuřáky, jsem zapřísáhlej nekuřák - i když neříkám, že to nechci zkusit xD - a krabičku cigaret a ani cigaretu jsem snad v životě v roce neměla xD. No jo...

Tak tady jsou ty fotky ;).


Já do toho trenažéru nevlezu...

21. července 2011 v 23:45 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Ciao moji drazí,

m se, že jsem dneska nepřidala žádnou kapitolu, ale byla jsem unavená z brigády a pak jsem zjistila, že je Comic-Con a to jsem se pak nemohla už víc soustředit. Napsala jsem asi dvě věty - to jsem ale šikovná, což? - a dál jsem se bohužel nedostala.

Ale je to taky asi díky Hell, protože písničku od The Calling jsem musela poslouchat stále dokola a musela jsem se dívat na klip - protože tu písničku miluju už jakou dobu, ale nevěděla jsem, která to je. Ale já ti nic nezazlívám xD. Jen jsem nějak nemohla při ní psát a při Cut už vůbec ne xD.

Veronico, od tebe ty písničky jsou úžasný a zjistila jsem, že pár jich znám a jsou mé oblíbené :). Takže zítra budu psát - určitě!
A teď k nadpisu, zítra jdu v devět ráno na autoškolu a do trenažéru. Jenže tam nebudu sama, čehož se obávám nejvíce x/. Ale ještě tady je ten problém, že se prostě neumím rozjíždět - uáááá. Takže mi zítra držte palce nebo na mě alespoň myslete - ale ne tak, abych dostala škytavku xD.
Loučím se, pro dnešek...
Vaše vyděšená Bee

Just Tonight

21. července 2011 v 8:15 | Basee‼Kris |  avatary
Ciao, i přes to, že je dneska krásné počasí, se mi nálada nezlepšila. A proč? Protože jdu na brigádu a krásné počasí znamená hodně zákazníku, hodně nádobí... Končím, večer zkusím dopsat El a tak:).

Ale teď jsem udělala pár strašně jednoduchých avošů s Taylor Momsen, protože její fotky mi ležely v compu:)

The Pretty Reckless - Just Tonight (Unplugged)
Pro mne ta nejlepší verze:)

I need help...

20. července 2011 v 20:04 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl

Ciao,

Ují, to tady dlouho nebylo, ale abych přešla rovnou k věci.

Mám blok kvůli tomu hnusnému počasí a ještě jsem nervózní kvůli autoškole. A tak jsem vás - dobré duše, co zavítáte občas na můj blog - jestli byste neměli v záloze nějaké veselé a romantické songy, které by mě povzbudily a navnadily na onu náladu a vlnu, kterou zrovna potřebuji. Jsem lehce bezradná a to, že nejsem schopná nic napsat, mi leze na mozek a začíná mi trošku hrabošit xD - trochu srandy musí být :). Takže jestli je tady někdo, kdo by stál do další kapitolu El a zná nějaké super písničky nebo by mi možná pomohl nějaký povzbuzující komentář…:)
Bee♥

Pro lepší den

20. července 2011 v 13:11 | Basee‼Kris |  Když se B. nudí =)
Aneb, protože se nudím - to počasí venku je naprosto příšerné a ani díky tomu mi nejde psát - jsem se rozhodla přidat pár fotek. Jsou focené jen mobilem, takže kvalita je příšerná!

Dvě fotky z té úžasné čajovny a ještě jedna s Abby:)


Nové oblečko

19. července 2011 v 20:25 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Ciao - toho oslovení se asi nikdy nezbavím:D

Po náročném dnu na brigádě mě jaksi nakopla má grafická múza a já vytvořila nový obleček pro můj blog. A ty barvy? Opravdu se mě neptejte, co s nimi mám, protože ani já to sama nevím :D.

Mám moc ráda Tay a hlavně její písničky. To mi připomíná, že jsem už dlouho žádnou neslyšela! To budu muset napravit:).

Myslela jsem si, že napíši dlouhý článek, ale jak to tak vypadá, tak nic světoborného můj mozek nevyplodí - že by to bylo tím, že jsem včera dopsala kapitolu, začala psát další, jisté osoby po mně chtěli ostrou kritiku a tak? - proto vám chci sdělit jen tyto informace.

1. 18. Kapitola Eleanor se píše, respektive ji píši já, ale nejsem si jí jistá. No nic, to jsem ale nechtěla říct. Podle mých odhadů - a když jsem si dala dohromady, jaké jsou moje schopnosti ve psaní - se Eleanor pomalu, ale jistě bude blížit asi ke konci… Což je pro mě smutná zpráva, protože je jako moje dítě a nechci ji opustit…

2. Chystám i další kapitolu Clave de sol, ale jejím vydáním asi ještě počkám:D.

3. Už nějakou dobu přemýšlím nad tím, že bych chtěla někdy zkusit napsat spoluautorskou povídku, ale zatím jsem neměla možnost. Takže, kdyby si to někdo chtěl zkusit, klidně se přihlásím na místo pokusného králíka :D -ale kdo by se mnou chtěl psát, což?.

4. Vzpomněla jsem si na svoji Twilight FF. Škoda jen, že ji asi nikdy nedokončím… Grr.. No, ale celý děj mám promyšlený.. Tak asi se ještě uvidí:).

5. Už asi nic :D.

Takže, teď jdu odpočívat, protože mě bolí ruka:D.

Mějte se krásně!

Bee♥