_______________________________________________________________________________

Srpen 2011

Man Down - Part 2

31. srpna 2011 v 9:27 | Basee‼Kris |  Man Down
Ciao, i když druhý part krom Bewlyer nikdo nechtěl a já sama si říkala, že ho zveřejním po dopsání desátého partu, neodolala jsem pokušení a dávám vám ho sem :).
Je od dost kratší, než ten předešlý a také se nám v něm představí osoba, jež má v této povídce jednu z hlavních rolí… ^^

Takže, kritika vítána a celkový názor na začínající povídku také :).

Enjoy ;)


Man Down - Part 1

29. srpna 2011 v 20:10 | Basee‼Kris |  Man Down
Takže, jak jste si asi mohli dneska všinout, přidala jsem shrnutí k mé další nové povídce. Dlouho jsem se rozmýšlela nad tím, jestli už dneska zveřejnit první part - tím partováním jsem se nakazila od Bewlyer :D - protože bych chtěla znát váš názor a také, jestli má cenu vůbec pokračovat.
Zkusila jsem nový styl psaní a docela se mi takto dobře píše, no to musíte posoudit sami:).
Tenhle part je takový jako kdyby začátek, bez kterého by to prostě nešlo a že bych na něj byla zrovna hrdá - myslím obsahově - zrovna moc nejsem. Ale i přes to.
Raději bych přidala poprvé věkové omezení - i když jen pro klid duše - +13-15 let.
To je asi vše, co bych vám na začátek chtěla říci:).

Ps: Upozornění, číst jen na vlastní nebezpečí a jestli chcete o mě ztratit dobré mínění - pokud alespoň nějaké je.


Man Down

29. srpna 2011 v 13:34 | Basee‼Kris |  Man Down

> Nevím, kdo jsem. Co se stalo, je pro mě záhadou. Jsem na všechno sama. Ale chci zjistit, co se stalo. Najdu někoho, kdo mi pomůže všechno zjisit? <

Připravuje se

1 x 2 x 3 x 4 x 5 x 6 x 7 x 8 x 9

Zatím napsané a vydané části...

20. Explanation and understanding?

23. srpna 2011 v 14:16 | Basee‼Kris |  Eleanor
Takže, tady to je! Další kapitola…. Nejprve musíte poděkovat skvělé skupině Foo Fighters, že mě jejich písnička dneska přiměly k dopsání téhle kapitoly :D. A také mě strašně potěšilo, že Veronice, i když byla nebo možná ještě je v Maroku, stejně čekala na další kapitoly ♥. Ale taky má na tom zásluhu moje lenost, do nést tátovi foťák aby mi nahrál konečně ty fotky na flanku, no, co se dá dělat - špatné pro mě, dobré pro vás :D.

Tahle kapitola by měla být něčím výjimečná, protože je v pořadí už dvacátá - opravdu jsem nevěřila, že to dotáhnu až sem :). Ale to bych nebyla já, kdybych ji nenapsala zmatenou a úplně obyčejnou, i když středně dlouhou…

No, ale i tak doufám, že se vám bude líbit;).

Btw: Vážně vám holky moc děkuji za komentáře, nutí mě to psát dál:)*.

Enjoy;)19. Déjà vu

17. srpna 2011 v 13:34 | Basee‼Kris |  Eleanor
Ciao, takže jsem tady s novou kapitolou El. Sice jsem teď přidala dvě kapitoly, ale nic to nemění na faktu, že si dávám přestávku ve psaní - stále trvá.

Ale i tak si tuto kapitolku užijte:)

Enjoy;)Clave de sol - 3. kapitola

16. srpna 2011 v 0:08 | Basee‼Kris |  Clave de sol
Jelikož projekt 365 bude muset počkat - neumím nahrát fotky z nového foťáku - tak alespoň přidávám další kapitolu :).
Popravdě, je to o ničem xD.

No tak Enjoy ;)


Stacey Brown - Blue is for Nightmares /Mdrá je barva nočních děsů

9. srpna 2011 v 11:00 | Basee‼Kris |  Books
Ve čtvrtek jsem se jen tak podívala do své knihovny a zahlédla jsem tam knihu - Bílá je barva kouzel. A tak mě napadlo, proč bych o této autorce nemohla zjistit více? První díl této pětidílné série jsem četla už před delší dobou, ale naprosto mě uchvátil - kniha se mi četla naprosto sama. Jak námět, tak i styl psaní autorky jsem si oblíbila a proto jsem si koupila druhý díl, když jsem na něj jednou takovou náhodou narazila. A poté, co jsem si přečetla a přeložila anotace k ostatním dílům, rozhodla jsem si koupit i ty ostatní, až vyjdou u nás :).
Tak to jen na takový úvod.
- - - - - - - - - - - - - -

Laurie FariaS tolarz je Americkou autorkou románů pro mládež. Známá je díky své sérii knížek Stacey Brown / Blue is for Nightmares. Její práce nese prvky, které nalezneme v tajemných/záhadných a romantických románech.

Série Stecey Brown / Blue is for Nightmares má celkem 5 pokračování z toho poslední je ještě jinak graficky zpracován - Blue is for Nightmares / Modrá je barva nočních děsů, White is for Magic / Bílá je barva kouzel, Silver is for Secrets / Stříbrná je barva tajemství, Red is for Remembrance / Čerená je barva tajemství, Black is for Beginnings / Černá je barva začátků.


» "Znám tvé tajemství..." «

Oficiální anotace: Stacey neprožívá úplně jednoduše první ročník na střední škole. Není zrovna tou nejpopulárnější, nejchytřejší, ani nejkrásnější dívkou na škole. Zamilovala se do přítele své nejlepší kamarádky a temné tajemství, kterým jí kdosi vyhrožuje a tak nadobro zničit jejich přátelství. A nejvíc se jí znovu objevily noční můry. Nejsou to jen tak ledajaké noční můry - tyhle sny jsou velmi reálné na to, aby je mohla ignorovat, jako to udělala před třemi lety. Naposledy, když to udělala, zemřela malá holčička. Tentokrát se jí zdají sny o její nejlepší kamarádce Dreae, která se stala obětí jednoho psychicky narušeného vraha. Vše začalo podivnými e-maily zvláštními telefonáty. Nyní ale Dreae zanechává bílé lilie - tejné, jenž se objevují ve Staceyných nočních můrách. Každý si myslí, že je to jen jakási zvrhlá hra... Až do té doby, než je ve škole brutálně zavražděna další dívka. Nejsou svědci a nejhorší na tom je, že nikdo nemá perfektní alibi. S každým jako potencionálním podezřelým se Stacey může spolehnout jen na jednu tajnou zbraň, které může věřit - stará magie, kterou ji naučila její babička. Bude Staceyna magie dost silná k odhalení opravdového vraha nebo se stanou její děsivé noční můry skutečností díky vrahovi?

♥ Jessie J - Price Tag ft. B.o.B.

7. srpna 2011 v 11:00 | Basee‼Kris |  Music
Tuhle písničku i samotnou zpěvačku - nebo raperku? - jsem si oblíbila hned, když jsem je poprvé slyšela. Samotný klip je krásně udělaný a text není o ničem - což moc často nebývá. A také je zde i talentovaný B.o.B. , kterého znám hlavně díky hitu Airplanes s Hayley Williams - mimochodem, to je taky jeden z mých nejoblíbenějších songů:). Kupodivu se mi líbí i další písničky od Jesse J. a celkově její styl a provedení klipů…
Už bylo dost mých hloupých řečí a tady je samotný klip - pod perexem je i text ;).


Den 6. - 6.8. 2011

6. srpna 2011 v 13:58 | Basee‼Kris |  365 - projekt

Takže jen pár slov. Dneska odjíždím a vracím se až v pátek. Jedeme do Jzerských hor, tak doufám, že se brzy vyléčím a budu moci taky chodit po horách:).
Přednastvaila jsem dva články, takže blog bude tak nějak v chodu :).

Bee

Den 5. - 5.8. 2011

5. srpna 2011 v 16:24 | Basee‼Kris |  365 - projekt


Zdravím vás, mí blogoví přátelé! :) Dneska jsem tady nějak brzy… Čím to asi bude? :D Tím krásným počasím venku asi ne, to mi akorát tak leze na nervy xD.
No, skoro jsem dokončila článek o jedné knižní sérii - to, že ho mám jen na papírech je jiná věc xD - a asi vám ho sem přednastavím na příští týden, protože budu pryč - zítra odjíždíme, takže si musím ještě zabalit xD.
Docela se nudím, neměl by někdo návrh na nějaký zajímavý film? Je pravda, že moc jsem jich neviděla - ale za to některé nejméně desetkrát :D - nebo spíš jsem jich viděla docela hodně, ale ne těch nových ;).
A ještě k fotce, zase to není nic světoborného - nic jiného ode mě nečekejte :) - , ale je to můj dnešní oběd v misce, které úplně zbožňuju - ale když v nich dáte ohřát jídlo do mikrovlnky, je velká pravděpodobnost, že ji nevyndáte, protože je vždy strašně horká :/.
A jé je, zase jsem se rozmluvila o blbostech xD.

Takže se mějte, zítra se možná ještě ozvu :).
Bee