_______________________________________________________________________________

Říjen 2011

Photos » Light

29. října 2011 v 20:42 | Basee‼Kris |  Když se B. nudí =)

Zdravím!

Tak dneska se hlásím jen s fotkou, která byla pořízena včera večer, kdy se mi do ruky dostal náš malej foťáček ^^. Fotky jsem nechala ve sejné velikosti, protože se mi nechtělo dělat na ně odkazy - i když mám nový PF xD.

Tak si je užijte ;).


Where is the duck??

27. října 2011 v 19:41 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Salve!

Tak jo, zase nemám co dělat - vlastně sedím v autě a jedeme a sever Čech - a tak poslouchám NM soundtrack a snažím se tady něco sepsat, abych se neunudila k smrti - když na net můžu jen z mobilu a nic moc new tam nemůžu najít. Popravdě bych mohla číst, ale to by zase nemuselo dopadnout úplně nejlépe - nebo by mi bylo zase bl- no prostě špatně -_-.

No a jak si vlastně užíváte prázdniny vy?

"Don't fish eat other fish? The marlins and the trout!"

27. října 2011 v 0:28 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Zdravím! :)

Právě mám dobrou náladu, tak mě zase napadlo napsat článek, i když opět o ničem smysluplném nebude - na to už jste si doufám zvykli, ne? Co jiného očekávat od někoho, jako je Bee xD.

Právě sedím na zemi a píšu z Toshiho ^^ - radši dál o něm nebudu mluvit nebo by to mohl být článek jen o něm xD. Poslední věc k němu, právě mi ho táta připojil k netu, takže jsem neskutečně ráda a budu ho moci používat i takhle ^^.

Happy B-day...

25. října 2011 v 23:08 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Ciao, přátelé.

Dlouho jsem se zase neozvala, což? Já vím, ale v poslední době je toho hodně… A ještě tenhle týden se stále slavily moje narozeniny - bohužel či bohudík? Takže jsem skoro neměla čas na školu, natož na blog…

I když jsem chtěla v pondělí nastavit nový layout… Ale sami se můžete přesvědčit, jak to dopadlo. Zůstala jsem prozatím u jednoduchého vzhledu stránky v záhlaví s fotkou vlastní tvorby. Možná, že časem mě napadne něco nového, jiného. No zatím se nic nechystá. Nebo když narazím na nějaký hezký na nějakém grafickém blogu.

A co se děje jinak? Můžu vám říct, že ni celkem nic nového není. Pokud nepočítám, že dnes začaly prázdniny a ve čtvrtek jedeme s rodinou a pejsánky jedeme do severních Čech ke známým. Budeme tam až do neděle - pokud se tedy nemýlím. A nevím proč, ale opravdu se tam zase těším, jako nevím co. Ale kdybyste po mně chtěli důvod, musela bych se opravdu zamyslet.

Mají doma wifi, takže se budu moci připojit a možná něco napsat či přidat nějakou fotku, kterou bych tam pořídila. Uvidím, určitě nebudu mít někdy co dělat, tak budu alespoň psát, když mě něco napadne.

Ale teď vás půjdu unudit vyprávěním o oslavách a dárcích, co jsem dostala ^^.

Man Down - Part 6

17. října 2011 v 16:00 | Basee‼Kris |  Man Down
Takže, dneska také přidávám další pard MD.
Tentokrát Damien poprvé potká Rachel :)


22. Our American date

17. října 2011 v 15:45 | Basee‼Kris |  Eleanor
Tak jo, jelikož dneska slavím ehm, ehm, no takové ty, ehm, na… niny, rozhodla jsem se vám taky něco darovat na oplátku - přece nebudu dneska jen já dostávat nějaké dárečky či blahopřání. S opravdu velkým přemlouváním své múzy jsem ji donutila, aby mi alespoň na chvíli pomohla a já mohla napsat jednu - v pořadí už 22. - kapitolu Eleanor. Kupodivu se mi to povedlo, i když mě to stálo veškerou energii a čas - respektive 80% kapitoly bylo napsáno během 24 hodin, s přestávkami. Musím říct, že se mi psala opravdu špatně, protože moje myšlenky se toulaly u nějaké jiné osoby a El s Drakeem nebyli jediní, kdo okupovali moji mysl - oni to byli tak z 20-30% ^^. Opravdu nastaly chvíle, kdy jsem odhodila mobil s rozepsanou kapitolou, protože to nebyli oni, koho jsem viděla… No ale dost… Přeci jen se povedlo a já jsem s kapitolou docela spokojená - opravdu? Nějak se překonávám - což se stává zřídka kdy.

Jen pro klid duše dávám omezení +15.

Opravdu nevím, jak to dokázala napsat :D.
Dodatek: Předem se omlouvám za překlepy, gramatický chyby a podobně... Nebaví mě to číst znovu a korekci mi zatím nikdo nedělá. A další kapitolu očekávejte nejdříve za měsíc či dva - múza utekla a já se jí ani nedivím. Přestávka stále trvá...

Enjoy ;)


Shopping, New York, Starbucks, ...

16. října 2011 v 13:38 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Och, jak unaveně se dneska cítím… Čím to asi bude? Určitě ne tím, že jsem jisté pokračování psala až do čtyřech hodin ráno. To opravdu ne… Ale jsem na sebe pyšná ^^. Výsledku se co nevidět dočkáte… Možná…

Včera jsem několik - asi čtyři? - hodiny strávila s mámou v Palladiu, protože táta se šel podívat na fotbal :). Můžu vám říct, že takhle unavená jsem jak tě živ nebyla - a to jsme prošly asi jen pětinu obchodů… Koupila jsem si dvě trička v H&M - jedno s The Beatles - a naprosto se do nich zamilovala ^^. A vlastně ještě něco na způsob řetízku - tmavě šedého - , je to spíš víc jich dohromady.

How To Love... Yeah...

14. října 2011 v 16:51 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Sedím u starého notebooku u táty v práci a přihlouple se usmívám. Přemýšlím o dnešním dni. Nevím, co se to poslední dobu se mnou děje, ale takovéhle stavy mívám často. sedím a dívám se do blba - na monitor.Po chvíli se zhrozím, ale ničemu to nepomůže, opět se vrátím se své předchozí činnosti. Kdyby mě teď někdo viděl, opravdu by mě překřtil na blázna - ne, že bych jím už nebyla... - a při odchodu by nevěřícně kroutil hlavou a ťukal si jedním prstem na čelo a dál by nic neříkal.
Je to docela příjemný stav, ale jsem totálně nepoužitelná, což se dneska docela i projevilo... Není to moc dobrý začátek pro mé plány na víkend a dnešní odpoledne.

Musela jsem do knihovny vrátit knížky, se kterými jsem tam měla být už v půlce září - to jsem ale byla v Chorvatsku a opravdu se mi nechtělo jen kvůli knížkám vracet xD. Na cestě zpátky se přede mou objevil Kaufland a já jsem prostě nebyla schopná svoje nohy přesvědčit, aby nešly tímto směrem, a nakonec jsem tam skončila. Jediné, co mi v hlavě blikalo - arašídky v cukru! A tak tu opět sedím u notebooku ale tentokrát i s otevřeným sáčkem arašíků od Jojo a láduji je do sebe - tak nějak si začínám uvědomovat, že asi znovu padám do své závislosti, KRUCI!. Mimochodem, mám ještě jeden zavřený sáček a jak se tak znám, zítřka se nedožije a proto mu předem chci popřát upřímnou soustrast.
Někdy se mi zdá, že těch závislostí je na mě už nějak moc...

Music isn’t history

5. října 2011 v 19:58 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Hi ^^

Jedním článkem zpět k blogování?
Možná jsem ten předchozí í článek o blogu musela napsat, abych sama sebe přesvědčila o opaku - rozumíte tomu? Já moc ne. Ale od té doby mám chuť psát nesmyslné články, které nikdo číst ani nebude… Ale já se prostě potřebuju někde vykecat a co jiného, než se vypsat na blog? ^^ I když sem asi nebudu psát úplně všechno, páč o něm ví docela dost lidí…

Právo, právo a - počkejte si - PRÁVO!
Ano, jak jsem včera psala, písemky by měla dopadnout docela dobře - vidím to tak na dvojku. Ale popravdě jsem očekávala lepší… No jo, když jsem dobře nepochopila otázku, to je potom těžké… Ale mám teď ty informace v hlavě a jsem zvědavá, jak dlouho mi tam vydrží, protože jsem nad učením vážně včera strávila celé odpoledne ^^. Ale jsem na sebe pyšná, dokázala jsem se to naučit - a není jen kvůli tomu, že mě to bavilo… a chtěla bych se tomu v budoucnu možná věnovat…

Už jen týden!
Asi se divíte, co je za týden? Tak já vám to tak ve zkratce nastíním… Poprvé uvidím svého taťku v práci, jako opravdu :). Jsem strašně zvědavá… Prostě se strašně těším ^^.

Měla bych se učit… Evanescence!
Takhle nějak to asi u mě vypadá, když se mám vrhnout na načítání poznatků a cpání vědomostí do té mé hlavinky… Dneska za to prosím může fejsbůk… Opravdu, člověk chce odejít a najednou mu tam skočí, že Evanescence dali na svůj web new song i s textem ze svého plánovaného alba. A co já neudělám? Samozřejmě kliknu na ten link a teď už tu písničku tady sjíždím asi hodinu ^^… A to se nezmiňuji o tom, že před tím mi ze sluchátek řvala Adele…

Takže, ale teď už opravdu, zavřu okno s tou písničkou a jdu se učit…

Vaše hudbou ovlivněná Bee ♥

Photos » Bee

4. října 2011 v 22:47 | Basee‼Kris |  Když se B. nudí =)

Salve! (Mělo by to být latinksy ^^)

Moc dlouho jsem neaktivní nevydržela :D. Možná to bude tím, že se mi tahle fotka strašně líbí ^^. Je to pokus o makro za chůze - když jsme v sobotu byly s G venku, tak jsem prostě musela fotit :D a jak tak pozoruji, ta včela - nebo je to vosa? Popravdě to nepoznám... - je docela i ostrá! Sláva mi! - toho si nevšímejte...

Potřebovala jsem se nějak odreagovat, protože se na zítra do školy učím právo a už mi z toho lehce šíbe - a to jsem se ještě nic nenaučila, počkat, kolik je vlatně hodin?!
No tak si užijte mojí fotečku a zítra mi držte palce xD.

Bee ♥