_______________________________________________________________________________

Listopad 2011

23. Cloudy, places storms - part 2

30. listopadu 2011 v 14:00 | Basee‼Kris |  Eleanor
Ciao, protože mě potěšily komentáře od MUSEmaniačky u předešlého partu, tak vám tady zveřejňuji další part ^^.
Doufám, že jste si užili už dost romantiky...

Nic netrvá věčně a lidé se mění...

Enjoy ;)


Happy...?

28. listopadu 2011 v 22:28 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl

Světu zdar!

Dávám si přestávku v učení se chemie, už mi to trošku leze na mozek - v hlavě mi bliká nápis: "Přestávka nutná!" - a tak jsem se rozhodla zase něco napsat. Jestli to bude smysluplné či naopak, to nevím ani já ^^.

Dneska už se cítím dobře. Ne jako včera, ale nebudu vám sem vypisovat, jak se mi podařilo se složit, to nikoho nezajímá - otázkou je, koho tohle všechno zajímá? xD. Možná díky té pitomé náladě a všem ostatním aspektům jsem napsala ten předešlý článek, a když si ho zpětně přečtu, hodně se za něj stydím - ale od toho tady blog je nebo ne?. No, ale dneska se moje nálada otočila o 180° a já jsem za to neskutečně ráda. Vlastně za to vděčím Guizmo, i když ta o tam asi neví xD, a ještě Aidě, se kterou jsem včera docela dost dlouho kecala, a pak jsme vymyslely úplně takový kraviny, až jsem z toho začala psát příběh - který ovšem světlo internetové světa nespatří ^^ -, čímž jsem si vyčistila hlavu a bylo to :). A dneska mě ještě potěšily komentáře od Musemaniačky či Bewlyer? ^^a tak se dočkáte dalšího partu 23. Kapitoly o něco dříve, než jsem plánovala xD.

To je asi tak všechno, co bych mohla dneska napsat… Ale možná ještě to, že se zítra těším do školy - nehledě na všechny ty testy -, protože má být zítra hezky a já se konečně dostanu ven! Což znamená další fotky, možná xD.

No nic, loučím se a mám radost, že jsem se z mé takzvané depky nejspíš dostala ^^.

Happy Bee ^^

Update: Ve 22:35 se Bee skoro udusila pozdní večeří - a jak to bolelo -_- ...

Má to vůbec cenu…

27. listopadu 2011 v 12:31 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
("great", hrabe mi!)
…v pátek jsem byla tak šťastná, že jsem konečně dopsala 23. kapitolu Eleanor, tak jsi celá happy zveřejnila a čekala jsem, jestli se to někomu bude líbit… Ale teď opravdu nevím, jestli má cenu v tom pokračovat… Nechci nikoho nutit nebo dávat ultimáta, ale i ten jeden komentář či alespoň smajlík by mi dodal chuť do psaní…

No jo, musela jsem si postěžovat xD. Už jsem holt taková… Měla bych se dneska zase učit matiku, protože zítra píšeme další test, ale místo toho sedím u Toshiho a píšu, píšu, píšu… Asi jsem zase na něčem závislá… Trošku mě to štve, ale alespoň až tu určitou věc, co mám teď rozepsanou, dopíšu, hodím to ourstories, třeba mi k tomu někdo něco řekne ^^. Původně jsem měla v plánu nejdříve dopsat El… No uvidíme, jak do toho budu mít chuť :).

Myslím, že právě procházím takovým mírným depresivním obdobím… Přestávám se dívat romantické komedie nebo spíš takhle, dívám se na ně, ale naprosto mě tvou ty šťastné konce! Radši se dívám na nějaké smutné apod. a jsem u nich smutná… Jéj, ale ono to snad brzy přejde xD.

Jdu ještě něco napsat, pak se pokusím učit. Ale půjde to těžko, jelikož venku svítí sluce a já bych nejraději šla fotit… Grrr…

Vaše rozmrzelá Bee…

23. Cloudy, places storms - part 1

25. listopadu 2011 v 20:12 | Basee‼Kris |  Eleanor
Takže ano, vidíte dobře. I když jsem se před nějakou dobou rozhodla, že kapitolu nezveřejním dříve než po zkouškách v autoškole, nedalo mi to. Trvalo mi to víc jak měsíc, ale řekla bych, že alespoň s délkou, když už ne s obsahem, byste mohly být spokojeny, moje věrné čtenářky. Taky můžete poděkovat tomu, kdo mě čímsi nakazil, a já nebyla tři dny ve škole a mohla jsem psát…^^

To Veronica: doufám, že tě ta dálka potěší, více jak pět a půl tisíce slov. To je historicky nejdelší kapitola, co jsem kdy napsala.

Teď ke kapitole: Rodinná idylka, ale jak dlouho to může vydržet?

Je trošku více chaotická - stejně jako můjživot apod. v posledním měsíci. Doufám, že ji pochopíte.

Enjoy ;).

Update: Musela jsem tuhle kapitolu rozdělit na dvě části -_-... Ještě jedna věc, podle komentářů se rozhodnu, kdy přidám další part. Je to jen na vás, už ho tady mám připravený ^^.Pozor, koušu!

24. listopadu 2011 v 16:49 | Basee‼Kris |  Drabbles
Ciao.

Jelikož jsem v noci nemohla spát - protože jsem celý den ležela v posteli a snažila se nějak vyléčit -, napsala jsem zase další drabble. Tentokrát je to triple drabble a ještě více postrádá smysl, než ta předešlá. Takže, jestli máte odvahu, můžete si ji přečíst. Já se jdu znovu léčit.

Bee ^^

Tohle ti nedaruju!

22. listopadu 2011 v 19:10 | Basee‼Kris |  Drabbles
To je tak, když na mě něco leze xD. Usrkávám tady horký čaj, cucám strepsils - i když vůbec nepomáhá - jsem nadopována coldrexem - či jak se to píše - a měla bych se učit. Místo toho vznikla tahle nesmyslná double drabble. No, kdo chce, tak si ji může přečíst ^^.
Bee ^^

Epické Psycho s fialovýma ouškama

18. listopadu 2011 v 23:57 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Ciao.

Už nějaký ten čas se nutím k tomu, abych napsala alespoň nějaký článek, ale kvůli škole a mojí vytíženosti - nebo tomu můžeme jednoduše lenost - , ale nikdy se mi to nepodařilo. Asi až dneska, tedy.

Myslela jsem, že mě songy z MTV nakopnou a já budu vědět, co psát, nebo alespoň nebudu usínat nad Toshim. Ale je to naprostá hrůza! Já opravdu nemám v lásce Party Zone by nějaký DJ, páč to je vždy na jedno brdo. A spíš mě to opravdu uspává, než naopak. To je stav. To je stav.

V neděli a pondělí jsem měla co dělat, abych se udržela vůbec na nohách - jakýmsi prazvláštním způsobem zabloklá záda nejsou opravdu nejsou sranda, to jsem sama poznala. Bylo zábavné sedět ve škole - teda alespoň se o to pokoušet. Ještě, že jedna úžasná masérka měla čas a strašně mi pomohla. Má zlaté ruce, jak říká můj táta ^^. No a díky tomu jsem ani nemohla jít na moje poslední jízdy - sakra, já věděla, že jsem chtěla dneska něco udělat!

Včera, včera! Jsem byla se dvouma a úžasnýma osůbkama na BD part 1! Celkově jsme v onom městě strávily osm hodin. Myslím, že tak půlku jsme pojedly a prokecaly - což byla super xD. Opravdu bylo zajímavé, když jsme si koupily jídlo v čínské restauraci - samozřejmě jsme nebyly jediné - a jen my tři jsme ho jedly hůlkami ^^. A pak - tedy ne hned - přišel film. Mám k tomu jediné slovo: Psycho! Ale epicky-úžasné psycho! ^^ Kdo neviděl, určitě se podívejte, sice je první půlka filmu jen o tom jednom, ale ta druhá stojí za to - jednu čtvrtinu jsem viděla jen zpoza ruky, skoro neviděla xD.

Jej, mám nějaký hlad, co to zase! No jo jdu si do kuchyně něco si najít xD.

To divné kupání v mém zápětí vždy, když pokládám Tosiho. No jo, vím, jsem hypochondr, ale už taková prostě jsem xD a tak mám zase zavázanou ruku - jaké překvapení -_- .

Tak já zase končím, možná zítra přidám nějaké fotky, co jsem pořídila tenhle týden.

Bee ^^

Kristen Stewart - Interview with Skyview magasine (Mexico)

12. listopadu 2011 v 11:20 | Basee‼Kris
Ciao!

Včera jsem konečně dokončila další překlad rozhovoru s KStew. Můžu vám říci, že jsem s tím chtěla několikrát seknout a už se k tomu nechtěla vracet, ale přece jen jsem to dokázala - i když to zase není nic extra - a jsem na sebe pyšná! ^^


Nihil perfektum sub sole!

8. listopadu 2011 v 23:53 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Ciao!

Tak jak všichni přežíváte školu? Musím říci, že já tak na 50%. No jo, ale strašně se těším na příští čtvrtek. Je volno a ještě k tomu jedu na BD part 1. s úžasnýma kámoškama - nevím, jestli s tím chcete být spojovány, ale jinak vy víte, o koho jde ^^.

Dneska jsem byla doma už po třetí vyučovací hodině. Důvod? No včera se mi stala taková menší, ale za to pro mě více stresová, nehoda v autoškole. No a to bych nebyla já, kdybych z toho nebyla vystresovaná - a nezáleželo na tom, že jsem se musela učit do školy, ono to ani nešlo. A tak už jsem si včera říkala, jak to asi dneska dopadne… A taky to dopadlo… Ještě štěstí, že už mi je lépe a budu moci zítra do školy - tři písemky si jen tak nenahradím.

Učím se latinu - dvě písničky a sentense - na zítřejší test. Kdyby mě někdo poslouchal, myslel by si, že jsem se totálně zbláznila, protože zpívám úplný nesmysly. Ale ono se to jen zdá, ono to překlad a hezkej ^^.


No nic, dneska jsem na Krásný.cz viděla návod: "Ako na London nehty". A to bych zase nebyla já, kdybych to nevyzkoušela. Jen škoda, že nemám takové ty laky na nehty, co mají ty uzounký štětečky, se kterými se dá dobře kreslit. Přidávám fotku se sešitem ze ZSV, kterou se jdu ještě teď učit a pak se musím pořádně prospat ^^.

Učení Zdar! Bee

Takový malý útržek...

6. listopadu 2011 v 22:41 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Ciao!

Právě teď bych se spíše měla věnovat učení matematiky na zítřejší čtvrtletku nebo se připravovat na jiné písemky či zkoušení, ale jaksi se mi opravdu nechce. Bohužel nemám ani chuť do ostatních věcí. Jde to se mnou nějak z kopce, snad se to co nejdříve všechno spraví…

Včera jsem zjistila, že mám s největší pravděpodobností alergii na červené víno - což je opravdu špatné, protože bílé mi nechutná… - když jsem si ho nalila do sklenice a dolila ho kofolou. Můžu vám říci, že mě nebavilo celou dobu, co jsem pila, si drbat obě ruce. Asi si budu muset dávat pozor, co vlastně za víno piji… Škoda.

No nic, dneska bohužel nemám moc co napsat, jen přidám fotku, kterou jsem včera večer pořídila mobilem. Vyfotila jsem Toshiho a jakousi kouli střídající barvy z Řecka.


Po kliknutí sem se vám fotka zobrazí ve skutečné velikosti a je tam něchtěný útržek z Eleanor ^^

Tak se zatím mějte hezuuu, jdu se dívat na EMA'S :) a ještě se pokoušet učit.
Bee ^^