_______________________________________________________________________________

Pozor, koušu!

24. listopadu 2011 v 16:49 | Basee‼Kris |  Drabbles
Ciao.

Jelikož jsem v noci nemohla spát - protože jsem celý den ležela v posteli a snažila se nějak vyléčit -, napsala jsem zase další drabble. Tentokrát je to triple drabble a ještě více postrádá smysl, než ta předešlá. Takže, jestli máte odvahu, můžete si ji přečíst. Já se jdu znovu léčit.

Bee ^^


Pozor, koušu!

Je deset hodin večer a já sedím v tureckém sedu na své malé posteli. Na nohách mám položené učení, které se snažím vměstnat do té věci, které většina lidí říká mozek. Jsem naprosto soustředěná a čtu si stále dokola svoje výpisky. Ze sluchátek mi do uší buší rocková hudba, bez které bych nemohla být.

Nejsem tady sama, můj kluk leží vedle mě. Ale jelikož jsem mu před chvílí vyhrožovala kousnutím, jestli se mě pokusí jakkoli vyrušit, leží v klidu a čte si v nějakém - mě neznámém - časopise.

Pomalu se blížím ke konci mých výpisků, v duchu jásám, div neskáču na posteli, když se mi před očima objeví jeho usmívající se obličej. Nejdřív to ve mně začne vřít, ale pak odhodím učení stranou a skloním se k jeho nádherným rtům. Něžně se na moje rty přisaje, ale já se do toho polibku až moc vžiji. Skousnu mu spodní ret…a pak na jazyku cítím tu divnou pachuť. Naprosto pohlcená strachem se od něj odtáhnu. Ze spodního rtu mu začne stékat krev. Ta odporná červená… Rázem ztuhnu a hlavou mi běhá jen jediná věta: Tys toho chudáka vážně kousla! Odvrátím od něho tvář a schovám si ji v dlaních.

"Lásko, co se prosím tě stalo?" zašeptá mi do ucha a svoji dlaň položí na ty moje. Nečekám to, vyjeknu leknutím, a jelikož sedím na kraji postele, zřítím se na zem…

***

Přesně ve tři čtvrtě na deset sedím na nemocničním vozíčku a můj kluk mě odváží k jeho autu. Cítím se neskutečně trapně. Však kdo ne, když by musel doktorovi vysvětlovat, že si tu nohu opravdu zlomil jen pouhou náhodou, když byl v šoku z toho, že svůj protějšek pro líbání hryznul do rtu. A ještě dodat, že máte panickou hrůzu z krve, když na vás už i tak kouká jako na blázna.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 MUSEmaniačka (Bewlyer) MUSEmaniačka (Bewlyer) | Web | 28. listopadu 2011 v 20:09 | Reagovat

:D:D:D:D fajnové! inak, v Prahe som si aj ja kúpila taký odznak, ale písmo bolo biele... ale fakt netuším, kam som ho dala! O_O nevieš náhodou? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama