_______________________________________________________________________________

Prosinec 2011

Příběh jedněch staronových šatů...

28. prosince 2011 v 14:32 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl

Ciao,

Právě sedím u velkýho compu, Toshi si v klídku odpočívá v posteli - alespoň někdo může -, přepisuju poznámky ze ZSV - zjišťuji, že mám opravdu strašný škrabopis -, dělám úkoly, uklízím a hlavně se NUDÍM…

No nic, jak jste si možná všimli, nastavila jsem new dess, který ovšem není mé výroby- viz ikonka v na konci stránky -, ale je s mým oblíbeným anime ^^.

A proč vlastně celý tenhle článek píšu? V sobotu mě chytla uklízecí mánie, respektive jsem neměla kam dát nové knížky, co jsem dostala, a tak jsem si musela vyklidit poličky na new knihovničku. No jak tak procházím všechny ty věci, najdu své staré "módní návrhy" a naprosto se zamiluju do jedněch šatů. Původně to měl být návrh svatebních šatů pro jednu známou - či sestřenici? Nepamatuji se - ale nakonec z toho sešlo a mně zůstal nedokončený návrh. Tak jsem se rozhodla, že jednou ho dokončím a nechám si podle toho udělat šaty. Jestli to budou svatební, to se ještě uvidí ^^. A jak jsem tak přemýšlela, opravdu nevím, co se mi na nich tak líbí, ale mají nějaké své osobní kouzlo...

Fotky jsou pd perexem...

Loučím se prozatím.

Bee

BTW: Na konci každého článku bude stav kapitol Eleanor a ostatních povídek.


All I want for Christmas is my tree!

25. prosince 2011 v 4:34 | Basee‼Kris

So, jelikož se mi nepovedlo dopsat další kapitolu El, tak jsem vám chtěla popřát Veselé Vánoce alespoň prostřednictvím téhle vánočně laděné povídky. ^^

Bee ^^


Purple candlestick

21. prosince 2011 v 20:34 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Stíháš? Nestíhám!
Stíháme? Nestíháme!

Aneb předvánoční shon zasáhl i Bee…

Chtěla bych opovědět na všechny nové i starší komentáře, ale mám nedostatek volného času, a když nějaký je, tak ho prospím - opakuji se, jsem sova…

Pečeme už asi týden cukroví - nemyslete si, že každý den, to ne - a já už mám těch sladkostí plné zuby - to ještě ani není Štědrý den… A co v, už máte napečeno? Nám ještě zbývá poslepovat dva druhy a bude snad vše hotovo.

Měla bych se dát do psaní pololetky na češtinu, ale věříte mi, že se mi vůbec, ale vůbec nechce? Kdyby to bylo lepší téma, ale to co máme je úplně k ničemu - nechci být sprostá. Takže já se asi pokusím na Toshim něco sesmolit a pak si půjdu lehnout nebo budu ještě psát - uvidíme.

Abych vysvětlila název článku, devátýho jsem si koupila fialový svícen, či jak to mám pojmenovat a asi předevčírem jsem si v něm konečně zapálila svíčku a i když jsem měla vybitý mobil, musela jsem s ním udělat pár fotek a tak je dneska přidávám ^^.

Bee

Na silnicích už nebude bezpečno!

15. prosince 2011 v 22:44 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Aneb jak jsem dnes udělala závěrečky v autoškole.

Nemůžu říct, že tomuto dni nepřecházelo několik dní strávených jen nad otázkami z techniky a údržby a testovýma otázkami, několik dní neustálého opakování: "Sem blbá, ty testy prostě nedám." "Jak někdo jako já by to mohl vůbec zvládnout, že?" "Jo, mám plnej počet…" "Do háje, neprospěla! To snad není možný!!" "Ty seš takovej idiot!" Ha, už umím 3 otázky z 25, jsem dobrá…" "No co, i některý celebrity dělala řidičák vícekrát… Ale to neznamená, že já na tom budu stejně!"A tak podobně to pokračovalo a to jsem vybrala ještě ty ne tolik sprosté xD.

Ale nevím, jak se to povedlo, kdo k tomu dopomohl, či kdo dal něco komisařovi, abych ty zkoušky udělala… Ale mám je! I když jsem z auta vylítla celá nadšená a po cestě domů jsem to volala a psala rodičům, a pak jsem doma po krátkém zamyšlení zjistila, že jsem vlastně komisařovi úplně nerozuměla, jestli řekl - prospěla či neprospěla. A tak jsem musela zavolat svému učiteli a ještě se ho na to zeptat… tohle se může stát opravdu jen mě…!

Ale stejně tomu budu věřit, až budu v ruce svírat řidičák…

A jelikož jsem děsně utahaná - jak psychicky, tak i fyzicky - tak se jdu něco naučit a raději spát…

Mějte se, možná se brzy ozvu, měla bych mít více času! ^^

Bee

Huuu... Jsem sova!

7. prosince 2011 v 23:36 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Uff, tak zase po delší době píšu. Měla jsem dneska docela perný den, což zahrnuje vstávání v šest ráno po pětihodinovém spánku a to se na mě krásně podepsalo. Musela jsem znovu na rovnátka a vůbec jsem se tam netěšila, ještě když jsem musela vstávat, pro mě, v tak nekřesťanskou hodinu. Jediné plus na tom bylo, že jsem tam potakala úžasného mlaďoučkého medika, ale v zápětí mě radost přešla, protože mi společně s mým zubařem? Čučel do pusy na zuby - co jiného taky očekávat. Ale měl nádherný úsměv…

Pak jsem se dostavila do školy až na čtvrtou hodinu, což ani tak nevadilo, protože jsme měli den otevřených dveří a ani se nezkoušelo či se nepsaly testy. Ale naprosto mě dostalo odpolední vyučování… Na ZSV jsem usínala - ještě, že jsme na začátku vyplňovali nějaký dotazník o závislostech, ještě, že tam neměli ty moje ^^. Latinu jsem se musela přemáhat, protože hrozilo, že si položím hlavu a usnu, což by nebylo dobré vzhledem k tomu, že sedím v první lavici… A vůbec mi nepřidával fakt, že venku byla tma a pršelo. No komu by se nechtělo spát? Určitě jsem nebyla sama.
Dneska jsem se dozvěděla, že závěrečky dělám až ve čtvrtek, což mě na jednu stranu potěšilo - mám více času se na všechno naučit a psychicky se připravit -, ale na druhou stranu budu muset v pondělí psát test z matiky - velké mínus!!! Nejsem si jistá, že je udělám. Mám z toho docela strach, ale jak říkal můj lektor: "Buď je uděláš, nebo ne. Na tom svět nestojí." Má pravdu, ale já jsem neskutečný nervák.

I když, dneska jsem se měla učit a místo toho jsem spala s učením v posteli a teď píšu tenhle článek. Takže to s tima nervama nebude zase až takové. No uvidím, co zítřek přinese.

Jo, to jste asi nevěděli, že jsem sova, že? Abych to uvedla na pravou míru, jsem upír, ale pro nezasvěcené jsem sova a proto se učím do noci namísto odpoledne či ráno jako normální lidé. Ale ono by se dalo polemizovat o tom, co je ve skutečnosti normální… No, raději toho nechám xD.

Přežijte ve zdraví poslední dva dny a těšte se na víkend!

Bee

Bruno Mars - It Will Rain

5. prosince 2011 v 21:52 | Basee‼Kris |  Music
Tuhle písničku jsem si v poslední době opravdu oblíbila ^^.