_______________________________________________________________________________

Leden 2012

Photos » Malá růžová chlupatá koule útočí!

30. ledna 2012 v 20:27 | Basee‼Kris |  Když se B. nudí =)
Tyhle fotky už jsou hodně staré. Vlastně jsou z prosince ^^.
Ale prostě jsem neodolala a musela jsem Ehmeho vyfotit.
Doufám, že to Guizmo nabude vadit?

Když on je tak roztomilý a ještě s napodobeninou svatozáře! ^^


Další fotka pod perexem ^^.

El mě asi nemá ráda...

26. ledna 2012 v 23:00 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Jak to tak vypadá, tak mě asi moc v lásce opravdu nemají. Dneska se mi zdál sen o Eleanor - ne jako postavě, ale povídce. Byla jsem v tom snu tak šťastná, protože jsem tady na blogu zveřejnila další kapitolu, ale dál nic. Moje podvědomí mi prostě neukázalo, co v ní je, nebo alespoň název. Prostě nic.

Takže si sama budu muset namáhat hlavinku.

V nejbližší budoucnosti to vidím tak, že si napíšu osnovu několika kapitol dopředu - možná že i celou povídku - a pak se teprve dám do psaní další kapitoly. Chtěla bych to tak udělat, možná se mi to povede, možná taky ne.

Všechno je zatím ve hvězdách!

Bee ^^

3.týden (16.1. - 22.1.2012)

23. ledna 2012 v 19:19 | Basee‼Kris |  Projekt 52

So, včera jsem se nedostala k přidání fotky za minulý týden - byla jsem zase nějaká vyčerpaná, spala jsem moc hodin, celkem osm? - ale focená byla v pátek - zase.

Pondělí
Z knihovny jsem si přinesla knížku s názvem 'Tvůrčí psaní' a dala jsem se do čtení. A taky jsem si zavedla - nebo spíš pokračovala - autorský deník ^^. A konečně se mi podařilo dostat na vysvědčení jedna ze ZSV! Já vím, jsem strašná…

Úterý
Původně se moje maličkost měla účastnit exkurze do Práglu, ale nestalo se tak. Popravdě se mi nechtělo, ale ani jsem kvůli noze nemohla… Poslední dvě hodiny se musely obejít beze mě, stejně nakonec byly zrušeny xD.

Středa
Přežila jsem návštěvu u zubařky - bez větší újmy na zdraví. Celý den mi připadalo, že si lidi kolem mě něco šňupli či co xD. Jedna určitá osoba mi spamovala HTC (xP) a já se jí pokoušela odpovídat a neumřít při tom smích - mission impossible ^^. A k tou ještě jedna osoba taky bláznila. CRAZY DAY! xD

Čtvrtek
Od tohohle dne jsem lehčí o třináct stovek - no jo, jsem blbá, ale horší je, že mi je někdo ukradl. Kdokoli mě jen trošku naštval tak jsem vylítla - opravdu nejsem cholerický člověk.

Pátek
Opravdu nemám ráda lidi - chlapy -, kteří se na mě úchyt dívají. Kdyby nebyli o několik hlav větší než já, asi bych jim jednu vrazila - nebála se, že mi něco udělají. Navštívila jsem squash a málem to moje milovaná raketa nepřežila.

Sobota
Ano, zveřejnila jsem další část Eleanor. Neví, kdy bude další. Musím si promyslet pokračování, děj…

Neděle
-_-

24. I need to talk with you about it… - Part 3

21. ledna 2012 v 13:34 | Basee‼Kris |  Eleanor
Takže, zase jsem se překonala. Po celém tomhle týdnu jsem nevěřila, že dokážu dopsat tuhle kapitolu v jakémsi trošku optimistickém duchu. Málem se stalo to nejhorší a povídku jsem skoro ukončila... Ale pokračuji dál. když už jsem přežila tenhle týden, tak zvládnu všechno ^^.

Znovu velké poděkování Veronice a všem, kdo tuhle povídku čtete.

Enjoy ;)


Photos » Východ slunce s komínem

18. ledna 2012 v 20:58 | Basee‼Kris |  Když se B. nudí =)
Dneska jsem musela stávat brzo - tedy než je ve středu obvyklé -, tedy v sedm ráno a šla jsem k zubařce. Po cestě jsem si zoufala nad tím, že jsem nešla dříve, protože jsem toho mohla tolik vyfotit. Ale jelikož jsem jako obvykle nestíhala, tak jsem stihla vyfotit jen jednu fotku - než mi zmrzla ruka, byla hrozná zima.

Tak ale upravila jsem ji a dala jsem ji sem ^^.


2.týden (9.1. - 15.1.2012)

15. ledna 2012 v 22:06 | Basee‼Kris |  Projekt 52

Tenhle týden toho bylo požehnaně… Myslím tím všechny ty zkoušení a písemky. Dost často jsem nadávala, co to s těmi učiteli je. Celé pololetí takový klídek a pak když se blíží jeho konec, tak všichni blázní. Já vím, že je to na všech školách stejný, ale já si ráda takhle stěžuju xD.

Celý týden kulhám - jak jinak, že? - docela si říkám, jestli ještě budu umět chodit normálně… Zítra jdu na kontrolu s tou mojí nožkou, tak jsem zvědavá, co mi doktůrek řekne xD

Jinak, dneska - vlastně pávě teď - bych se měla učit matiku, jelikož zítra píšeme čtvrtletku, ale vůbec se i nechce. Vidí to tak, že si někam napíšu vzorečky a jinak se na to vykašlu… Stejně bych měla na vysvědčení dostat trojku, takže - POHODIČKA! ^^

Jen tak mimochodem, fotka pro tenhle týden vznikla v pátek, když jsem šla ze školy a strašně moc sněžilo ^^.

Bee

24. I need to talk with you about it… - Part 2

15. ledna 2012 v 2:29 | Basee‼Kris |  Eleanor
Mám pro vás špatnou - možná dobrou - zprávu. Jelikož jsem se rozepsala víc, než jsem plánovala, budu muset 24. kapitolu rozdělit na tři části. Původně měla mít druhá část 2,5 tisíce slov, ale už teď má 3,5 tisíce, takže ji rozdělím a slibuji, že třetí už bude poslední část - je to hlavně kvůli tomu, že mi blog.cz nedovolí v jednom článku tolik znaků -_-.

Takže, mám pro vás kapitolu, kde se objeví už konečně Drake. Za námět vděčím Veronice, jelikož díky ní tohle pokračování vůbec vzniklo! Opravdu ti moc děkuju. :)
Ještě jedna věc, nechápu, jak to ty moje postavy dělají, ale prostě si dělají, co chtějí... Hlavně Drake a Claire s G a Xavier... Grrr, nejraději bych je zakousla ^^.

Enjoy ;)

Photos » Something blue

13. ledna 2012 v 17:37 | Basee‼Kris |  Když se B. nudí =)
Nějak mě ta modrá hmota fascinovala... ^^Seznam čehosi...

12. ledna 2012 v 0:24 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Ciao, teď jsem jaksi dostala chuť sepsat si, co všechno mě ještě čeká do konce tohohle týdne. Dneska jsem se jak blázen snažila dostat do hlavy 11 stránek dějepisu, přeložit několik článků na ajku a ještě si nacvičit prezentaci mé seminární práce na literární seminář… Mám dost, ale stejně se ještě musím podívat a ten dějepis, páč si ale vůbec nepamatuju letopočty… xD

Tak a tady je můj seznam:

- Test z dějepisu na - vlastně ani nevím co všechno.
- Prezentace na literární seminář o mé seminární práci na téma: "Tvorba mladých lidí na internetu".
- Možné zkoušení z angličtiny.
- Test z konverzace z angličtiny.
- Zkoušení z němčiny. - Odkládá se na pondělí.
- Možný test z němčiny.
Bee ^^

1.týden (2.1. - 8.1.2012)

9. ledna 2012 v 18:01 | Basee‼Kris |  Projekt 52

Cioa, přátelé!

Dneska jsem udělala další zásadní rozhodnutí - co se týká blogu. Trošku mě k tomu přiměla Guizmo, když i dneska psala, do čeho všeho se pustila… No a tak jsem se rozhodla pustit do dalšího projektu - jo, vím, že jsem ještě žádný nedokončila. Deska se nudím a nemám na nic chuť, jelikož jsem byla u doktora a ten mi řekl, že mám zánět kloubního pouzdra a ještě něco k tomu - co už si nepamatuju. Jediná výhoda by mohlo být to, že nemusím dva týdny cvičit, ale jelikož teď děláme basket, tak mě to docela dost štve -_-.

Ale abych se dostala k samotnému projektu. Našla jsem ho u Neely a jde o to, že každý týden přidám fotku a nejspíš napíšu něco k celému týdnu ^^.

A teď k minulému týdnu. Byl o jeden den kratší, což mě přinutilo v úterý ráno vstát do školy. Podařilo se mi dopsat první part 24. kapitoly a hned den na to jsem rozepsala pokračování. Celý týden jsem přežívala jen silou vůle. Fotka nahoře vznikla ve středu, když jsem šla po latině konečně domů. Strašně se mi líbil ten měsíc mezi holými větvemi.

Bee ^^