_______________________________________________________________________________

Květen 2012

Cable car in Hong Kong

31. května 2012 v 15:47 | Basee‼Kris |  Interesting places
Díky mému krásnému miláčkovi, aneb Toshimu, jsem našla nové místo, kam bych se asi - spíš určitě - někdy chtěla jet podívat. Tedy, taky zásluhu musím přiznat vyhledávači Bing xD.

Račte se seznámit se zábavním parkem Ocean Park HongKong. Jsou tam všemožné atrakce, dvě horské dráhy a několik domů,výběhů se zvířaty, jako pandy velké, velryby, delfíni, ... Také je ta k vidění čtyřpatrové akvárium s více než 2 000 ryb.
Jak už název článku napovídá, je zde i lanovka s překrásným výhledem. Cesta lanovkou trvá něco málo přes 8 minut a celková délka je kolem 1,5 km. Kapacita jsou 4 000 lidí za hodinu, což je asi 252 kabinek.

Tady na obrázku je již zmiňovaná lanovka.
/Picture via Bing/

Jessie J - Who You Are

27. května 2012 v 23:54 | Basee‼Kris |  Music


Tuhle písničku znám už dlouho, ale dneska jsem ji zase po delší době zaslechla na MTV. No a když jsem šla z doučka matika, najednou jsem si ji zpívala…teda konkrétně tu část - It's ok not to be ok… Pak jsem tu písničku poslouchala celej večer, teda kro doby, když jsem se koukala na Bones ^^.
Btw.: Co se může stát člověkovi, kterej za pár hodin vypije několik litrů vody s trochou citrónu?
A Hell, vím, že jsem ti ještě neodpověděla na komentáře, ale já to napravím…brzy!...snad… ^^
Bee

Matura? Až příští rok...

22. května 2012 v 16:07 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Ead95800d70a2fc7b421d1d9449f845d_large
/DA/

Kdyby se na mě moje horká čokoláda takhle usmívala třeba každé ráno nebo ve škole, byl by den hned lepší ^^. Ugh, jak já bych si dala čokoládu! Uuu... Ale místo toho musím péct, teda budu se snažit něco ukuchtit, pro...pro...pro učitele? Prostě pro zkoušející u maturit na naší škole.

Tumblr_m4fc46jykb1r0gq4mo1_500_large
/DA/

Moje posedlost with flag ont the USA nezná hranic, ale tohle by na ě bylo už vážně moc...^^ K čemu se vůbec takovéhle boty dají nosit? Jo dobře, něco by mě i napadlo... Ale taky si dovedu opravdu dobře a živě představit, jak by se lidé naše malém městečku dívali na někoho s těmahle botama... ^^ Nejlepší je, že jsem vlastně hledala úplně něco jiného, ale tahle fotka si mě prostě našla...^^

579802_10151124205538238_6979393237_13472424_585667361_n_large
/DA/

Tak tohle mi snad Toshi dělá schválně! Vidíte tu dobrotu?!

Dneska jsem se byla podívat na šesti maturitách. Byla to pohoda, někdy jsem valila oči a někdy jsem si říkala, že to asi nic moc nebude. Nejlepší byla úplně první maturita z dějepisu. Když jsme čekali venku, byla jsem skoro nervóznější než sami maturanti ^^. Představa, že příští rok tam budu nervózně postávat já s papírama v ruce a čekat... Bože... Docela sranda xD.

Bee

What?!

20. května 2012 v 11:19 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl

Tahle hláška nedávno přibyla na moji nástěnku. Možná ti, co mě znají lépe, vědí, proč jsem si ji tam dala… ^^ Já a můj chaos, o které tvrdím, že se v něm vyznám. A pak přijde čas něco najít a co myslíte… ^^

A jak jinak vy ostatní přežíváte? Ještě tak měsíc a půl a budou prázdniny! Super, bomba, bezva… Yeah!

Tumblr_m4bc5zfbuq1rp452do1_500_large

Taky bych si dala, vypadá to úžasně a já se tady cpu vločkama s mlékem a za chvíli jedeme k příbuzným na oběd... Ale asi jsem moc líná a hlavně ráno pomalá na to, abych si udělala takovouhle snídani. Permanentně nestíhám, takže asi proto... ^^

Florence + The Machine - Breath Of Life

18. května 2012 v 21:16 | Basee‼Kris |  Music
Tahle písnička se naprosto hodí k mojí nynější náladě, která se mě drží už nějaký ten den. Učarovala mě hned na první pohled, poslech… A ještě k tomu všemu jsou tam epické(xD) záběry z filmu Snow White and the Huntsman… Naprosto jsem se do téhle písničky zamilovala a propadla jsem jí…^^

Takže přeji příjemný poslech :).

Samuel Piers

5. května 2012 v 22:43 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Dneska jsem zase jen tak procházela fesjbůk a to bylo samé nic…nic…nuda…nic…nuuuudaaaa…niiiiiiic…počkat!!! A pak to přišlo. Narazila jsem na fotky, které měly být původně pro inspiraci klukům, jak se jiní oblékají, ale já jsem samozřejmě koukala na to, jak vypadají ^^. A prostě jsem zůstala zírat.

Kdyby někdo chtěl vědět, jak vypadá Samuel Piers z "připravované povídky" It's a beautiful day, tak tohle je právě on! Já se snad zase zamilovala… Vidíte ten úžasný účes?! Jo pravda, jsem trošku ujetá na podobný střihy vlasů, ale já si prostě nemůže pomoct!

Takže, ještě jednou…

Dámy a pánové, představuji Vám Samuela Pierse!

^^

To be or not to be: That is the question…

3. května 2012 v 23:14 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
Kdo že se to tady zase ukázal? Že nevíte? To jsem docela předpokládala… Takhle dlouho se neukázat, to u mě není obvyklé!

A jakou jsem si vymyslela omluvu? Škola? Taky, ale i prostě život… Mám Toshiho ráda, ale poslední dobou mě to k němu zrovna netáhne. Řeším maturu - která mě čeká sice až za rok, ale to jsem já… xD

Ale uvědomila jsem si jednu věc - špatnou či dobrou? Za tu dobu, co jsem se tady neukázala, mi blog nechyběl - jaké strašné zjištění! Jo, občas jsem se na mobilu podívala, jestli se něco změnilo, ale jinak nic… Co se to děje?! Ale je to určitě i počasím, venku je bylo krásně a toho se muselo využít!

A jak to bude dál? To opravdu nevím… Projekt 52 asi stopnu, na psaní nemám ani pomyšlení… Tak bych to asi shrnula…^^

Doufám, že jste si toho krásnýho počasí taky dostatečně užili! ;) Teď zase hlásí špatný počas, tak ale já doufám, že bude zase hezky :).

Zatím se loučím,

Bee

Ps: Článek je "věnovaný" Hell, abys věděla, že žiju!!! Bohužel…xDDD