_______________________________________________________________________________

Červen 2013

Man Down - Part 7

16. června 2013 v 0:00 | Basee‼Kris |  Man Down
Tak jak tak koukám, článek New In se moc neosvědčil... No, co se dá dělat, ale něco mě přece je napadlo. Mohla bych vydat další část Man Down, protože jich mám pár předepsaných. S Eleanor to vidím bledě, místo toho, abych psala, tak se dívám na Doctora ^^. Tak snad se najde ješt někdo, kdo by si tuh povídku přečetl... :)


New In #1

13. června 2013 v 23:59 | Basee‼Kris |  New In
Napadlo mě udělat novou rubriku, kam bych přidávala články o věcech, které jsem dostala nebo jsem si koupila a jsem s nima spokojená a doporučila bych je ostatním. Snad se tyhle články setkají s nějakou odezvou... A taky mě napadlo, že byste mohli do komentářů psát, co máte vy nového a co bych si zase já na vaše doporučení mohla koupit. Protože to budu určitě nutně potřebovat :D.

1. Černý kryt na iPad mini zn. MacAlly + Modrý Smart Cover for iPad mini od Apple
Za maturitu jsem dostala iPad mini a k tomu tyto dva úžasné kryty. Teď používám ten černý, který vypadá jako desky od knížky ^^ a já se do něho naprosto zamilovala. Ale někdy musím Mattyho vyndat, abych si uvědomila, jak je vlastně lehký a úzký, protože v tom obalu mi to nepřijde. Jestli někdo má iPad, tak mu tento kryt rozhodně doporučuji.

2. "Košile" | H&M
Dlouho jsem si nekoupila nic extra moderního, tak jsem se rozhodla, že alespoň tyhle košile bych si pořídit mohla. Berte to tak, že já na módní trendy vůbec nekoukám a neřeším, jestli je moje oblečení IN či OUT. Nosím prostě to, co je pohodlné a v čem se cítím dobře. Ale na druhou stranu jsem si tyhle košile koupila také proto, abych měla něco více elegantní, než jen trička a úzké džíny. Látka je trochu průsvitná a to se mi na tom líbí ^^. A hlavně v nich není takové horko jako v normální košili či tílku.

3. Taštička na zip | Komodo
Tenhle týden jsem se nějak dostala do Komoda a s mamkou jsme se tam jen tak dívaly. Mě napadlo, že bych si mohla koupit nějakou taštičku na kabely a nabíječku k Hectikovi a Mattymu. V kabelce prostě nemůžu mít jen tak pohozený tyhle kabely, protože se nim může něco stát a taky tam pak nemůžu nic najít. A do tohohle se to hezky vejde a ještě na tom jsou fialové proužky, co víc si přát... Navíc byla ve slevě.

4. Černé kraťasy | Terranova
Nerada nosím sukně, šaty zase jo, a kraťasů mám jen málo a hlavně tu základní barvu - černou - jsem neměla, takže kdyz jsem na ně narazila, tak jsem si je koupila. Protože já jen horko těžko seženu kalhoty či kraťasy, které by mi byly. Takže jsem radostí bez sebe! Dneska jsem je vzala i ven, na jeden fotbalový zápas s výše zmiňovanou světlou modrou "košilí" :).

5. Knížečka ruštiny
Nevím, co mě to popadlo, ale rozhodla jsem se naučit rusky. Proto jsem si při koupi pravidel českého pravopisu koupila tuhle knížečka a brzo se začnu učit :D.

6. Úžasné nové pohodlné sandálky | Weinbrenner
Víte, jaký je problém pro člověka jako já sehnat nějaké boty? A co když náhodou chci sandály? Tak to už je mission impossible! Když má člověk malou, úzkou nohu s nízkým nártem, je opravdu těžké najít sandály - či jakékoli práškové boty -, kterými by moje nožka neprojela ven, protože jsou moc široké. Byla jsem v tolika obchodech a nic, vůbec nic... Už mi to lehlo na nervy, ale pak mě mamka přemluvila, abychom zašly ještě do krámu jménem Baťa, který bytostně nesnáším a neptejte se mě proč, protože to sama nevím. A co se nestalo, našla jsem tam tyhle boty, ale moc levné nebyly, což mě trochu štve, ale někdy se vyplatí si připlatit, když to prostě jinak nejde. A udělala jsem dobře, protože tyhle botky jsem taky dneska vytáhla sebou na fotbal a jsou tak pohodlné a navíc se mi strašně líbí. Ta prodavačka věděla moc dobře, o čem mluví, když říkala, že jsou opravdu dobré. ^^

Writer

13. června 2013 v 2:23 | Basee‼Kris |  Writer
Q
Matthew Quick - Terapie láskou | The Silver Linings Playbook

Book

13. června 2013 v 2:07 | Basee‼Kris |  Book
A


J


P


T
Terapie Láskou

Books

13. června 2013 v 1:53 | Basee‼Kris


Hledej podle10.6. - Life...

11. června 2013 v 0:30 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl
* Čtu: Terapie láskou/The silver linings playbook - Matthew Quick
* Sleduji: Doctor Who
* Poslouchám: Nevermind - Jaroslav Smejkal
* Ostatní: Přemýšlím, co bude dál...

Via Facebook

Zdravím vás moji milí.

Nějak mne opět přepadla touha dát o sobě vědět. Tahle fráze už je nudná, ale co...

Zkoušky mám za sebou, jedny neúspěšně, ty další se dozvím až za hodně dnů. Ale více o tom v takovém trochu pesimistickém článku o maturitě, VŠ a životě, který již připravuji.

V souvislosti se zkouškama přemýšlím o svém životě, co s ním dále. Musím učinit zásadní rozhodnutí, které můj život ovlivní na několik let dopředu. Popravdě, vůbec si nevím rady... Musím ještě opravdu hodně přemýšlet.

Moje plány na prázdniny budou asi takové - dovolená v Itálii, FFko, Slovensko, naše slavnosti a brigáda - během toho učení se matiky, chemie, psychologie, čtení knížek a sledování filmů či seriálů, abych se úplně nezbláznila. Ale ani k tomu nemám příliš daleko.

Co plánujete na prázdniny vy?

Další věcí je, že si chci rozšířit svoji knihovnu o několik dalších titulů a to psaných ve slovenštině. Teď jen přemýšlím, zda si je koupit přes internet nebo až budu přímo na Slovensku.

Dneska nás bylo několik z naší "party" v kavárně či jak to nazvat a bylo to...super. Něco takového jsem potřebovala už dlouho. Pokecat si kámoškama, zasmát se, probrat i něco vážného - toho až tolik nebylo. Ale popravdě, cítila jsem se jinak. Ale dobře jinak.

Brigáda. Musím si najít brigádu a vydělat nejaké peníze, abych si zaplatila FFko a případnou cestu do Anglie, kterou chceme s kámoškou J. podniknout.

Řeknu vám, že je opravdu divné potkat osobu, o které se vám zdá krásný sen, ze kterého když se probudíte, máte chuť přinejmenším vraždit, protože to nebylo skutečné. Pocit štěstí a lásky je najednou pryč. Ale co se dá dělat, musím najít někoho jiného.

A jinak, co za knížku teď čtete vy? Co já, tak to vidíte nahoře.

Bee

What I Have To Do?

3. června 2013 v 13:19 | Basee‼Kris |  My World/Another Girl

Jak jsem psala Veronice do komentáře, tak ten minuly, vlastně ani tento článek neznamená můj definitivní návrat na blog... Jsem strašná, ale pravdou je, že jsem o sobě chtěla dát vědět a zjistit, jestli si toho někdo všimne... ^^

Anyway, ještě před tím, než bych se sem vrátila, musím udělat následující věci:
  • Najít jiný design - tenhle je moc depresivní a k létu se vůbec nehodí a taky kvůli tomu nemám chuť sem něco psát - Zatím asi jen provizorní
  • Rozhodnout se, co bude s blogem dál - protože v tuhle chvíli to opravdu netuším
  • Přečíst si své povídky - až po tom, co udělám zkoušky na VŠ a také už si vůbec nepamatuji, o čem jsem psala
  • Definitivní konec se psaním povidek apod. - už jsem o tom několikrát uvažovala, ale zatím se přikláním spíše k pokračování psaní
  • Obnovení relativně nových rubrik
  • Přidávání fotek - ANO či NE ??
  • Informace, recenze na knížky či filmy ??
  • Projít a roztřídit fotky - mám jich docela dost + Veronico, neměla si špatný nápad ^^
  • Vytvořit nové rubriky - hlavně vymyslet názvy

To je asi zatím všechno. Postupně tento článek asi budu doplňovat a proškrtávat.

Bee