_______________________________________________________________________________

Komentáře

1 Veronica Veronica | 21. prosince 2014 v 12:12 | Reagovat

Úprimne som rada, že sa vraciaš na tento blog. Neviem, čím to je ale ten predošlý mi prišiel taký depresívny. A to mám Jacka Kerouacka rada. Noo, ťažko povedať či rada, keďže som čítala len "Na ceste," ale bolo to fajn. Ja som si kúpila takú knižku, čo má na obale mapu, tak som stále sledovala, kam to cestujú :-D
Btw. dúfam, že ťa nakopne múza a budeš mať čas na písanie. Ja chcem iba Drakea, nič iné :-P  :-P To bola fakt super poviedka, chcem ju späť! ;-) Asi je to divné, ale už si nepamätám, ako sa celá poviedka volala. Pre mňa je to proste Drake. :D
Inak ja mám v škole právnickú angličtinu a to je len jeden predmet a úplne mi to stačí. Chcela by som sa naučiť po japonsky a už sa si aj kúpila učebnice a učím sa hiraganu. Aj som premýšľala, že sa prihlásim na nejaký kurz, ale u nás v meste japončinu nevyučujú a v Bratislave sa nechcem zdržovať viac, ako je to nutné. Stačí, že tam študujem.
Takže, aby som to zhrnula:
najdôležitejšie, čo som týmto komentárom chcela povedať je: začni písať Drakea! :D

2 Veronica Veronica | 21. prosince 2014 v 12:17 | Reagovat

Už som na to došla. Takže je to Eleanor! Mala by si zmeniť názov na "Drake sa vracia." Veľmi mi to pripomína knihu od Dobroslava Chrobáka "Drak sa vracia."
Ale nie, to ja len žartujem :D budem rada, keď vôbec budeš pokračovať v písaní.

3 Dragilia Dragilia | E-mail | Web | 21. prosince 2014 v 12:35 | Reagovat

Snad ti tahle změna zase vrátí chuť do psaní. :-)
To s nevysněným oborem je škoda. Ale co my víme, možná se nakonec ukáže, že právě tahle zkušenost ti otevře přesně ty správné dveře. :-)

K částečné ztrátě sluchu mám dotaz - nemohl by s tím trochu pomoci diktafon? Nahraná přednáška při několikátém podslechu téhož místa snad vydá svá tajemství. :-)

Tak zatím a hodně štěstí. :-)

4 Bee Bee | 22. prosince 2014 v 23:05 | Reagovat

[1]: Nevím, čím to bylo, ale máš pravdu...chtělo se mi tam psát jen takové "depresivní" články a nebo žádné... :D Já ještě žádnou knížku od něho nečetla, ale chtěla bych ^^
Já bych si chtěla osvěžit němčinu a naučit se ještě další jazyky, ale na téhle škole to nejde, protože stále dělám něco do školy... :/ ale ty seš dobrá!
Zatím to se psaním nevidím moc dobře... O letních prázdninách jsem se zkoušela k němu vrátit, hlavně pokračovat v Eleanor, ale vůbec mi to nešlo :( ale budu to zkoušet :)

[3]: no, uvidím kam mě rozhodnutí jít na tuto školu dostane :)
On se mi ten sluch už celkem vrátil :) měla jsem štěstí, že moje spolužačky měly super poznámky, ze kterých jsem mohla čerpat a se dala jsem si do předních lavic, tak jsem to dala nějak dohromady :) ale díky
Děkuji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.