_______________________________________________________________________________

Leden 2015

Psaní, blog nebo blok...?

5. ledna 2015 v 12:22 | Bee |  My World/Another Girl
Před několika dny jsem opět otevřela složku, kde mám své rozepsané povídky na pokračování v domnění, že bych mohla pokračovat v jejich psaní. Avšak jsem tam narazila na dva soubory s divným názvem, které jsem nevěděla, co znamenají.
Nakonec se z nich vyklubaly pokusy o přepsání mých dosavadních povídek Eleanor a It's a Beautiful Day, o které jsem se snažila na přelomu srpna a září loňského roku, když jsem relaxovala na dovolené v Itálii.

Bohužel jsem zjistila, že jsem se moc daleko nedostala. Taky jsem si vlastně vzpomněla proč - prostě mě to přepisování vůbec nebavilo, i když jsem při tom seděla na balkoně našeho apartmánu a koukala jsem se na moře.

Och, ty vzpomínky na moře… Teď mám strašnou chuť se tam vrátit. Ale to bude tak min za půl roku, než se na tom samém místě znovu objevím. Ach jooo.

Takže jsem se nejspíš rozhodla, že pokud budu pokrčovat ve psaní, tak prostě budu psát dál a nebudu čekat na to, až to přepíšu. Budu přepisovat a upravovat postupně a pak to někde zveřejním.


Je sranda, když jste u zrodu toho, kdy se z někoho stane bloger/ka. Sama jsem k blogování asi ještě nikoho nedostala, proto je to pro mě super pocit. A je taky zajímavý fakt, že jsme se s Dee znovu potkaly až loni na brigádě - kdy jsem také jen tak mimochodem zjistila, že se naši taťkové znají - a máme podobné přezdívky ^^. No to jen tak na okraj.

To je ale článků - aneb prokrastinace a největší blogová produktivita během zkouškového.


Mějte se krásně.

A do zkouškového - Geronimo!


Bee

The last day of 2014

4. ledna 2015 v 18:00 | Bee |  My World/Another Girl
Zdravím vás všechny, co jste zavítali na můj blog! Ať náhodou nebo sem chodíte pravidelně…

Původně jsem se včera rozmýšlela, že napíšu poslední článek v roce 2014, ale můj "psychický či zdravotní stav" a čas mi to moc nedovoloval - aneb čtěte tak, že mi nebylo moc dobře, spala jsem a pak jsem "slavila" Silvestr.

Ale mohla bych tenhle článek udělat jako takové shrnutí roku 2014.

Aneb jak jsme s Guizmo přišly na jediné využití mého sonického šroubováku (a zrcadlovky s dlouhou expozicí). ^^

(Ne)čekaný osud

3. ledna 2015 v 23:10 | Bee |  Drabbles
Tak jsem se dneska s jednou kámoškou - která si s největší pravděpodobností taky založí blog :D - bavila o psaní, blogu a tak… A vlastně mě napadlo, že i když teď moje múza dlouhou dobu stávkuje, mohla bych sem dát něco trochu staršího. Je to drabble na slova - poušť, týden, omyl, přihrádka, úmluva. Je stará skoro rok, ale to asi ani nevadí. ^^

Tak tady je…