_______________________________________________________________________________

Psaní, blog nebo blok...?

5. ledna 2015 v 12:22 | Bee |  My World/Another Girl
Před několika dny jsem opět otevřela složku, kde mám své rozepsané povídky na pokračování v domnění, že bych mohla pokračovat v jejich psaní. Avšak jsem tam narazila na dva soubory s divným názvem, které jsem nevěděla, co znamenají.
Nakonec se z nich vyklubaly pokusy o přepsání mých dosavadních povídek Eleanor a It's a Beautiful Day, o které jsem se snažila na přelomu srpna a září loňského roku, když jsem relaxovala na dovolené v Itálii.

Bohužel jsem zjistila, že jsem se moc daleko nedostala. Taky jsem si vlastně vzpomněla proč - prostě mě to přepisování vůbec nebavilo, i když jsem při tom seděla na balkoně našeho apartmánu a koukala jsem se na moře.

Och, ty vzpomínky na moře… Teď mám strašnou chuť se tam vrátit. Ale to bude tak min za půl roku, než se na tom samém místě znovu objevím. Ach jooo.

Takže jsem se nejspíš rozhodla, že pokud budu pokrčovat ve psaní, tak prostě budu psát dál a nebudu čekat na to, až to přepíšu. Budu přepisovat a upravovat postupně a pak to někde zveřejním.


Je sranda, když jste u zrodu toho, kdy se z někoho stane bloger/ka. Sama jsem k blogování asi ještě nikoho nedostala, proto je to pro mě super pocit. A je taky zajímavý fakt, že jsme se s Dee znovu potkaly až loni na brigádě - kdy jsem také jen tak mimochodem zjistila, že se naši taťkové znají - a máme podobné přezdívky ^^. No to jen tak na okraj.

To je ale článků - aneb prokrastinace a největší blogová produktivita během zkouškového.


Mějte se krásně.

A do zkouškového - Geronimo!


Bee
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama